Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki jest laser w Clarion DRX9375

michal_jarkowski 04 Sty 2009 14:11 1451 0
  • #1 04 Sty 2009 14:11
    michal_jarkowski
    Poziom 9  

Witam

chciałbym zapytac jaki laser jest zamontowany w tym radiu ? rozebrałem je i na laserze jest oznaczenie y015 ?? nie mogę nigdzie takiego znaleźć.

znalzałem CGY 1010 ale nie sadzę, że się nadaje ..

cały mechanizm ma oznaczenie CLARION 929-0069

pozdrawiam

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

nikt nie wie ?

uzyskałem informację, że najprawdopodobniej jest to kss313a ? porównywałem fotografie i wyglądają identycznie, czy to jest odpowiedni laser ? przeszukałem różne fora i nie udało mi sie nic znaleźc ...

pozdrawiam

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Poradziłem sobie z problemem, zamieszczam informację dla innych może komuś się przyda...

Mój DRX9375 ma mechanizm 929-0069, laser w nim zamontowany to QSS-100A z tego co mi wiadomo produkcji SHARP do dostania np. w impelu ja zapłaciłem dziś 50 PLN (sprzedawca twierdził, że oryginał, bo tych nie podrabiają), dziwny numer na laserze o którym pisałem "Y015" to numer seryjny lasera (logiczne, że na każdym egzemplarzu inny :) ) - nie ma na nim żadnych innych oznaczeń.

na pewno były 9375 z laserem kss313a ale podejrzewam, że miały inny mechanizm niż mój (do mojego fizycznie nie uda się włożyć kss313a), na pewno były też 9375 z trzecim laserem o nieznanym mi oznaczeniu

reasumując DRX9375 może mieć QSS-100A lub KSS313A lub trzeci nieznany mi laser (jesli ktoś wie niech dopisze)

po włożeniu lasera radio ruszyło i chodzi jak marzenie :) laser przeskakuje między trackami robiąc "bzzzzzz" i od razu odtwarza no i oczywiście to brzmienie ...... :D:)

poniżej zamieszczam fotki mojego lasera tak wygląda QSS-100A

0 0
  Szukaj w 5mln produktów