Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Safrane, 2000', brak kierunków, awaryjne są.

04 Sty 2009 15:32 1306 7
  • Poziom 41  
    Witam.
    Safrane, 2000', brak kierunków, awaryjne są. Przełącznik kierunkowsazów sprawny, automat podstawiony, bezpiecznik sprawny (bezpiecznik od awaryjnych).
    A może w tym modelu jest osobny bezpiecznik od kierunków ?
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Witaj, sprawdź czy masz sprawny przekaźnik.
  • Poziom 42  
    Tak jest osobny . Od awaryjnych jest bezpośrednio z aku, a na kierunki po kluczyku. Sprawdz jeszcze wyłącznik awaryjnych on przełącza zasilanie.
  • Poziom 41  
    Do wyłącznika awaryjnych dochądzą trzy kabelki - zwierałem wszystki kombinacje i nic.
    Emeryt2 skoro twierdzisz że do kierunków jest osobny bezpiecznik to jutro go poszukam.
    Tomek331 - podstawilem automat, w nim są dwa przekaźniki.
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Aleksander , nie dawało mi spokoju, ze nie możesz poradzić sobie z kierunkowskazami. Odpowiedz palnąłem z pamięci. Dzisiaj popatrzyłem do Worshopu i co... nie znalazłem drugiego bezpiecznika. Jest tylko nr.6 i przerywacz R 8.
    Pozostaje Ci sprawdzić jeszcze raz przejscie prądu przez przełącznik kierunkowskazów. Pozdrawiam.
  • Poziom 41  
    Witam.
    Aż wstyd się przyznać że tak przymoczyłem na tak prostej usterce, a naprawiłem tak - ponieważ klient zgłosił kilka innych usterek więc postanowiłem najpierw się nimi zająć. Naprawiałem sukcesywnie usterka po usterce, na koniec sprawdziłem czy są wszystkie światła. Brakowało świateł STOP, więc najpierw bezpiecznik do sprawdzenia, bezpiecznik przepalony, wymiana..... i o dziwo kierunki też są. Nadmieniam że na piktogramie jest tylko wyraz "stop", w workshop'ie też są tylko światła stop.
    Już kiedyś miałem podobny przypadek w R 19, ale zapomniałem.
    Dzięki wszystkim odpisującym w tym temacie.