Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alpine iDA X001 dobor naglosnienia

plyzia 04 Sty 2009 18:27 839 0
  • #1 04 Sty 2009 18:27
    plyzia
    Poziom 1  

Witam,jestem od niedawna posiadaczem Megan Coupe. Niestety o ile autko sprawuje sie fajnie to o naglosnieniu szkoda gadac,jakis boschmann do tego w drzwiach fabryczne glosniki,troche lepsze w tylnej polce: Alpine SPS 17C2 i tweetery BOSS TW30. Posiadam odtwarzacz Alpine iDA X001 i chcialbym do niego dobrac jakis osprzet w jakiejs niewygorowanej cenie ale by efekty dzwiekowe byly tej ceny warte.Nie zalezy mi az tak by najpierw bylo mnie slychac a pozniej widac,chodzi mi bardziej o jakosc dzwieku no ale zeby tez moznabylo czasem przyciasac delikatnie. Rozwazalem zakup na przod Hertz ESK 165 i jakis subwofer do bagaznika tylko niebardzo wiem co wybrac by nie zajelo niewielkiej pojemnosci bagaznika a dalo dobre efekt. Myslalem o jednym Hertzu ES 200 umieszczonym po jednej stronie i po drugiej wzmak tak bym srodek mial wolny. Niebardzo tez wiem jaki wzmacniacz dobrac i cala reszte:kable etc by wszystko przyzwoicie zagralo. Oczywiscie mam juz materialy na wyciszenie drzwi i bagaznika teraz tylko pozostaje mi reszte zakupic. Kwota jaka chce przeznaczyc : do 1500 glosniki wzmak do 1000 . Prosze was o pomoc w doborze wszystkich potrzebnych podzespolow z gory dziekuje.

0 0