Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung J700 - co sądzicie o tym modelu ?

04 Sty 2009 19:22 1085 3
  • #2 04 Sty 2009 20:03
    kuik2608
    Poziom 10  

cześć.
    Telefonik J700 kupiłem żonie na święta 2008.
    Ogólnie jesteśmy na TAK dla tego modelu.
    Po paru godzinkach zabawy z telefonem:
    - radio - można słuchać za pomocą zestawu słuchawkowego, który jest dołączony do telefonu, albo też przez głośnik. Dobry odbiór.
    - mp3 - dokupiłem żonie kartę microSD 2GB i muzyczka leci również dobrze;
    - dyktafon - fajna rzecz, zależy czy potrzebna jak dla kogo
    - aparat 1.3Megapix. - szczerze jeśli obiekt się porusza to zdjątko nie jest dobrej jakości (rozmazanie - brak stabilizacja - wiadomo cena tel.), ale jeśli robisz zdjęcie np. jakiś krajobraz to spoko - jak na telefon (niestety nie ma lampy, ale to już wiadomo cena tel.) Ja zgrałem żonie z kompa parę zdjęć i jakoś zachwycająca.
    - bluetooth - wiadomo co to - dobrze że jest przydaje się;
    - nagrywanie filmów - nie wiem czy to z mojej niewiedzy, ale jak na razie nie wiem jak można robić filmy żeby na kartę zapisywać od razu, tak to zapisuje tylko na wewnętrzną;
    - bateria - po pierwszym sformatowaniu trzymała 4dni - ale zabawa tym telefonem była na okrągło. Po drugim ładowaniu trzyma już siedem dni i na ekranie nadal dwie kreski. Aaa i jeszcze jedno jak bateria jest rozładowana czyli zero kresek to nie można korzystać z wielu funkcji tj. aparat, radio, mp3, gry itp.
    - zasięg sieci - nie traci;
    - wybór dzwonków nie za duży ale wiadomo w tych czasach sami sobie dogrywamy dzwonki więc po co to w standardzie;
    - organizer - od budzików, alarmów, kalkulatora itp. do nawet przelicznika różnych wartości. - zależy kto co lubi - u mnie plus.
    Nie będę się rozpisywał o podstawowych funkcjach telefonu.
    Telefon ładnie wygląda, jest lekki. Menu bardzo fajnie zrobione.
    Jest Ok.
    Zależy jeszcze jakich masz konkurentów dla tego Samsunga.
    Udanego zakupu.

0
  • #3 05 Sty 2009 20:21
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 07 Sty 2009 15:21
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto