Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki najlepiej mikrofon dla Dj,a

04 Sty 2009 20:34 9006 8
  • Poziom 9  
    Witam chciałem sie was poradzić jaki mikrofon dla dj,a zastanawiam sie nad kupnem Shure C606 i czy wystarczy tak zeby mnie było dobrze słychać mikrofon bendzie podłączony pod mixer audio. cena interesuje mnie do 150zł prosze o waszą pomoc

Proszę poprawić pisownię w poście.
    Regulamin p.15
    [Art]
  • Poziom 23  
    Witam!!
    Moim zdaniem nie ma co schodzić poniżej shurapg58... ale to wydatek rzędu 210zł mniej więcej... W tych pieniądzach jeszcze Audiotechnika mb3k... moim zdaniem rewelacyjna w tych pieniądzach...
    pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Shure C606 mamy w szkole gdzie z kumplem obsługuję sprzęt, i nie jesteśmy zadowoleni z niego. Shure PG58 to dobry i dosyć tani wybór.
  • Poziom 15  
    Sennheiser E815S/E816S. Ceny od 170-200 kilku zł. Sennheisery dużo lepiej przenoszą mowę polską, mają wyraźniejsze brzmienie (niemiecka firma).
    Shure są lepsze do języka angielskiego(made in USA).
    Miałem okazję zestawiać te 2 mikrofony (Shure pg48/58 i te senki) Śpiew, prelekcja. Do Prelekcji po polsku dużo lepszy jest senek. Wystarczy popatrzyć do jakich mikrofonów mówią prowadzący różne gale czy np. reporterzy.
    Ale wybór należy do Ciebie :)
    Pozdrawiam.
  • Poziom 26  
    Senki bardzo dobry wybór.

Jeśli zaś masz naprawde mało kasy to możesz szukać coś z Alpharda ET 61 / 58 w tej cenie naprawdę nie są złe a o wiele lepsze niż wynalazki typu numark, reloop.

Pamiętajmy też że kolega nie będzie do tego śpiewał tylko od czasu do czasu coś powie jakieś pozdrowienia czy przywita gości :)
  • Poziom 15  
    Cytat:
    Pamiętajmy też że kolega nie będzie do tego śpiewał tylko od czasu do czasu coś powie jakieś pozdrowienia czy przywita gości

Święte słowa :P.
    Co do Alprarda, to polecam ETP-600s. Mam takiego, kupiony jeszcze za bodajże 150zł 5 lat temu, i do dzisiaj jak gram coś"niebezpiecznego" to go biorę. Do śpiewu na pewno się nie nadaje :) ale z gadaniną DJ'ską radzi sobie bardzo dobrze.
    A co do jakości dźwięku, to zazwyczaj na imprezach ludzie i tak są lekko ogłuszeni ;)
    Pozdrawiam.
  • Poziom 16  
    Witam sam jestem DJ i mam Shure PG58i polecam :) myślę że bedziesz z niego zadowolony :) pozdrawiam
  • Poziom 27  
    Ja mam audio technica mb3k, polecono mi go tutaj i nie żałuje zakupu :D
  • Poziom 10  
    witam Ja posiadam mikrofon SHURE C608 bardzo fajny i nie drogi