Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Są Polskie kanały analogowe na Astrze lub HotBirdzie ?

04 Sty 2009 21:12 4315 8
  • Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Zapomnij
  • Poziom 10  
    Całkiem niedawno był jeszcze TVN. Teraz pozostaje jeszcze troszkę programów z Astry.
    Ale zostaw sobie analoga, przyda się przy ustawianiu anteny ;)
  • Poziom 12  
    Z HotBird jeszcze są 2 kanały analogowe ale zagraniczne: TV5 Monde Europe, Duna TV. Ja pisali wyżej, zostaw go sobie, bo bardzo się przydaje przy ustawianiu anteny (przynajmniej mi bardzo pomógł :D )
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale ustawiając antenę dekoderem analogowym mamy obraz na bieżąco, co najwyżej śnieży mniej lub bardziej, albo wcale. Zaś ze względu na specyfikę sygnału cyfrowego ustawiając antenę dekoderem cyfrowym mamy efekt "zwłoki", co raczej nie pozwala szybko i dokładnie ustawić niewprawnej osobie.
  • Poziom 24  
    joghurt napisał:
    Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale ustawiając antenę dekoderem analogowym mamy obraz na bieżąco, co najwyżej śnieży mniej lub bardziej, albo wcale. Zaś ze względu na specyfikę sygnału cyfrowego ustawiając antenę dekoderem cyfrowym mamy efekt "zwłoki", co raczej nie pozwala szybko i dokładnie ustawić niewprawnej osobie.

Nie ma w Twoim stwierdzeniu co poprawiać .
    tak jest jakpiszesz.
  • Poziom 18  
    dlatego do cyfrowego warto mieć Satfindera a szczególnie gdy nie mamy możliwości patrzenia na obraz z dekodera na TV
  • Poziom 13  
    nie wiem jak jest w nowych GoldenInterstarach Xpeed - ale w starszych typach był (jest - mam taki) wskaźnik dostrojenia anteny w postaci oscyloskopu (czy jak się to tam zwie), reagujący błyskawicznie na wszelkie poruszenia anteny: jest wykres i wskaźnik liczbowy - rewelacyjna sprawa. mnie to pomaga zawsze idealnie ustawić czaszę - a mam 4 konwertery na swoim Triaksie 110.