Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pralka electrolux EWF 10679W wstrzymuje pracę

roger298 04 Jan 2009 22:09 5281 3
    roger298
    Level 11  
    Witam, mam pewien problem z moją pralką (Electrolux EWF 10679W) w czasie prania na programach syntetycznych program wstrzymuje pracę (pauza) nie wskazując żadnego błędu, próby wznowienia programu nie przynoszą żadnego efektu i słyszę tylko jakiś szczęk w środku jakby zawór wody bieżącej próbował się włączyć ale nic się nie dzieje. sprawdzałem na różnych ustawieniach wirowania i czasach prania również w programie prania ręcznego. Program urywa pracę w pierwszej połowie (nawet 1/3) czasu prania. Sprawdzałem również na indywidualnym programie prania wstępnego i wszystko było ok, tylko w którymś momencie pojawił się błąd braku dostawy wody E10 ale po wznowieniu wszystko było ok. Filtr odpływowy jest czysty, a do czasu pojawienia się usterki pralka wydaje się "używać" wszystkich swoich mechanizmów poprawnie.
    Proszę o jakieś wskazówki lub sugestie jak mógłbym usunąć tą usterkę jeśli to oczywiście możliwe we własnym zakresie.
    roger298
    Level 11  
    a może ktoś ma wiedzę o trybie serwisowym do tej pralki (wiem jak wprowadzić ją w serwis ale dalej się z nią już nie mogę dogadać)? może wtedy coś by się wyjaśniło
    User removed account
    Level 1  
    roger298
    Level 11  
    pokazał mi E41 (zamknij drzwi) - to musiała być jakaś moja pomyłka jak uruchamiałem tryb serwisowy. Spróbuję jeszcze raz pranko zapodać i jak nie wyzdrowieje to do środeczka zanurkuję może coś więcej znajdę ...:D