Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Hotpoint Ariston LL43S - nie pobiera wody

Mike_83 05 Sty 2009 19:10 12041 5
  • #1 05 Sty 2009 19:10
    Mike_83
    Poziom 12  

Witam szanowne grono.Rodzice kupili w/w zmywarkę i jest z nią problem.Podłączyliśmy wszystko zgodnie z instrukcją,uzupełniliśmy detergenty,oprócz nabłyszczacza.Po włączeniu zmywarka jakby nie pobiera wody.Słychać pompę,ale nie pobiera.Woda na bank jest odkręcona.Chwile po włączeniu i ustawieniu programu,przełącza się na tryb"eco"który dosyć szybko pulsuje.Do tego wszystkiego nie wykrywa soli,miga lampka,która informuje o jej braku.Pompa wyje i nic więcej się nie dzieje.Proszę o poradę,dzwonić po serwisanta?

1 5
  • #2 05 Sty 2009 19:17
    eeban
    Specjalista AGD

Do sprawdzenia wąż dopływowy >>może być zagięty podczas wsuwania zmywarki :D

3
  • #3 05 Sty 2009 22:10
    Mike_83
    Poziom 12  

eeban napisał:
    Do sprawdzenia wąż dopływowy >>może być zagięty podczas wsuwania zmywarki :D
    Sprawdzone już wcześniej :D To nie to :|

Dodano po 2 [godziny] 9 [minuty]:

Pomocy!!Nie wiem co mam robić.

Dodano po 9 [minuty]:

Może ktoś podać kody błędów?

0
  • #4 06 Sty 2009 12:19
    Mike_83
    Poziom 12  

Doszedłem do wniosku,że to pompa do wyrzucania wody chodzi.We czwartek przyjedzie serwis,napiszę co było nie tak.

1
  • #5 06 Sty 2009 16:56
    mme
    Poziom 9  

Wydaje mi się, że objawy są podobne jak w mojej zmywarce- wprawdzie inny model a poza tym u mnie problem wystapił po kilku bezproblemowych zmywaniach, zmywarka wyświetlała kod zabezpieczenia przed zalaniem + miganie kontrolki włączonego programu (zatrzymała sie w trakcie pracy). Okazało sie, że nie była zalana tylko miała zablokowany pływak aqua stopu z powodu niewłaściwego ustawienia (zmywarka wolnostojąca). Tu są szczegóły moich szczęśliwie zakończonych zmagań https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1176734.html

0
  • #6 08 Sty 2009 21:00
    Mike_83
    Poziom 12  

Problem rozwiązany,był dzisiaj serwisant.Odkręcił dół zmywarki i coś przestawił(jakiś regulator chyba,nie pamiętam)Powiedział,że ktoś przy montażu źle to założył.

0