Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Alhambra,problem z wycieraczkami

riccoman 05 Sty 2009 20:05 4697 2
  • #1 05 Sty 2009 20:05
    riccoman
    Poziom 8  

Seat alhambra 1,9 TDI (2002).Po powrocie z dluzszej trasy fiksuja wycieraczki tz. po wlaczeniu na przerywane,ciagle lub szybkie nie dzialaja.Nastepnie gdy drazek przycisne do siebie(tz.krotkie mycie szyby) wlancza sie tylnia wycieraczka z jednorazowam cyklem.Jednorazowy cykl jeszcze sie wlancza na przednia szybe gdy delikatnie odciagnie sie drazek do siebie (tz.krotkie mycie).Sprawdzilem przelacznik przy drazku i jest ok.Mysle ze blad lezy w tz module komfortu,ktory steruje praca wycieraczek (nie mam pojecia gdzie sie on znajduje).Ciekawy jestem czy ktos podziela moja opinie,czy moze jeszcze istnieje cos innego.Poprosze fachowcow o swoje opinie i naturalnie pomoc.Dziekuje za porady,pozdrawiam.

0 2
  • #2 06 Sty 2009 08:34
    emeryt2
    Poziom 42  

Sprawdz bezpieczniki 4 i 5.

0
  • #3 06 Sty 2009 19:34
    riccoman
    Poziom 8  

dla sprostowania i zamkniecia tematu chcialem wyjasnic nastepujaca rzecz.Blad byl prozaiczny ktory dzisiaj znalazlem.Otuz wylecial z gniazda bezpiecznik (podczas jazdy) i gdzies sie zakopal pod ochronna mate.Smieszne jest to ze producent oznaczyl to gniazdko bezpiecznikowe jakims smiesznym wiatrakiem (symbol wentylatora,wiatraka).Problemu by nie bylo jakby istnialo jedno miejsce z brakujacym bezpiecznikiem, a jest ich w moim aucie az 6 (sa przewidziane do roznych wersii tego auta).Mysle ,ze jakby hiszpanie troche szwargotali i nie robili tej leniwej siesty to nie musialbym tu pisac i zawracac glowy moim kolegom po fachu.Dzieki za zainteresowanie i pozdrawiam :)

0
  Szukaj w 5mln produktów