Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SPV C500 nie mogę ustanowić synchronizacji

05 Sty 2009 23:21 956 11
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam telefon SPV C500 i nie mogę ustanowić połączenia przez activesync.
    Nie wiem czy ma to coś wspólnego czy telefon ma kartę sim czy nie , bo ja nie mam angielskiej karty sim Orange pod jaką chodzi ten telefon więc nie mam jak sprawdzić.Komputer znajduje telefon jako nowe urządzenie wszystko sie automatycznie instaluje i jest ok ale połączenia nie mam. A bez tego połączenia nie dam rady zmienić Windowsa .
    Ma ktoś jakiś pomysł?
  • Poziom 32  
    chyba w opcjach połaczen musisz zaznaczyc opcje ACtiveSynch, bo jest ona wyłaczaona na 100%, nie pamietam gdzie dokladnie to bylo, ale gdzies w panelu sterowania tego SPV
  • Poziom 9  
    Ale ja nie mam jak wejść do ustawień bo nie mam takiej karty sim. Idzie jakoś to inaczej włączyć?
  • Poziom 32  
    mozesz uzyc innej karty i przejsciowki oszukujac IMSI, lub karty testowej. a co chcesz sychnronzowac jak nie wiesz co jest w nim?
  • Poziom 9  
    ale jakiej przejściówki , kart testowej? Chce wgrać nowy Windows
  • Poziom 32  
    jakis TURBO SIM lub cos takiego .....
  • Poziom 9  
    mam taki i nic nie daje ciaglę pisze sim-lock
  • Poziom 32  
    nie wiem skad jestes, ja mam w domu mase kart z Orange UK ale problem w tym ze nie bede teraz tam predko.
  • Poziom 9  
    Czyli nie da rady? tego ominąć?
  • Poziom 32  
    jesli jest cos o oszukaniu silmocka w tym telefonu to ominiesz to, prosciej idz do jakiegos salonu GSM i napewno maja karty Orange z UK jak kiedykolwiek kupili jakis telefon, to ci dadza taka karte bo to jest bezuzyteczne w PL przeciez.
  • Poziom 9  
    Napewno nie dadzą za darmo :(

Dodano po 1 [minuty]:

A dokładnie to wyskakuje mi taki komunikat "YOU have tried 6 times. Please wit for retry"

Dodano po 13 [minuty]:

Wie ktoś może co to znaczy? Bo ja z angielskiego jestem cienki.

Dodano po 5 [minuty]:

Udało mi się włożyłem TURBO SIM i kartę orange polską i działa.

Dodano po 2 [minuty]:

Ale teraz mm inny problem nie mogę nada połączyć się z kompem na telefonie wyskakuje Unable to connect. Verify your Dial-up or proxy settings are correct, and try again.
    Ma ktoś jakiś pomysł?
  • Poziom 9  
    Ok teraz otwieram nowy temat ten zamykam.
    Jednak można liczyć na ludzi