Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung scx-4720fn sygnalizacja otwrtych drzwiczek

06 Sty 2009 09:52 1813 2
  • Poziom 10  
    Od paru dni nie mogę nic drukować bo wyświetla mi się informacja o otwartych drzwiczkach(1). Może ktoś mi powie które to są drzwi nr 1 a także gdzie mieszczą się mikrowyłączniki które informują o tym stanie, gdyż podejrzewam, że to jest wina jednego z nich.
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 17  
    Nie wiem czy Tobie pomogę ale miałem podobny przypadek z CLP-510. Na wyświetlaczu pojawiał się komunikat o otwartych drzwiczkach (lub coś w tym stylu nie pamiętam dokładnie), i drukarka nie chciała drukować. I nie mogłem dojść dlaczego dopóki nie zainstalowałem oprócz sterownika dodatkowej aplikacji od tej drukarki (takiej co siedzi na pasku koło zegara). Po zainstalowaniu tej aplikacji wyświetlił się pełen opis i filmik pokazujący co zrobić. Należało wymienić zbiornik na zużyty toner. Zbiornika nie wymieniłem tylko opróżniłem i oczyściłem. I drukarka ruszyła.
  • Poziom 21  
    witam posprawdzaj wszystkie możliwe do otwarcia klapy miałem kiedys podobny przypadek tylko w innym modelu ktoś mocno zamkną klape tak że mikrowyłacznik sie przesuną i klapa go nie załanczała pozdrawiam