Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

fiat siena 1,6v rok prod 1998

06 Sty 2009 18:29 1721 6
  • Poziom 2  
    fiat siena 1,6 V rok prod.1998 po przełączeniu z benzyny na gaz gaśnie, spadają obroty i rozłączaczasię jadę przez jakiś na benzynie np przez 5 km przełączam i po jakimś kawałku gdy zwaniam to samo- obroty spadają do 0 mechanik(mający uprawnienia do zajmowania się instalacjami gazowymi) do którego jeździłam z tym problemem nie kazał mi jeździć przedewszystkim z górki ośmieszył się, samochód także był odpowitrzany, a jeszcze osatnio tankowałam gaz i weszło może 3 l robiłam to na następnej stacji co to może się dziać:|:|:cry:[/quote]
  • Poziom 15  
    Koleżanko na pewno dzieje ci się to w czasie jazdy , a na postoju chyba pracuje normalnie i nie gaśnie - to pewnie powietrze, które w czasie jazdy wpada z przodu auta do filtra powietrza zadusza pracę silnika po prostu wpada za dużo powietrza.Jeżeli jedziesz na jednym biegu i przełączysz na gaz nie zmieniając prędkości będzie jechała, a przy zmianie biegu zdejmując nogę z gazu i dodając gaz to auto gaśnie - czy tak ( nie wiem czy to te objawy ci się dzieją).
  • Poziom 42  
    Nie jedź do mechanika, tylko tam gdzie montują i regulują gaz i na pewno ci pomogą, sama nic nie rób kol.
    Co to znaczy że samochód był odpowietrzany, pootwierane drzwi?
    No i powinnaś mieć przynajmniej 16V a nie 1V :)
  • Poziom 15  
    Kolego nikt nie pisał na temat odpowietrzania ani otwierania drzwi, nie masz pojęcia o tym to nie pisz, ja na przykład na własnym aucie przekonałem się o tym i to ja zwróciłem uwagę u montażystów, bo też mówili , że to nie możliwe i zrzuciłem przy nich rurę tą od wlotu powietrza z przodu w aucie i poskutkowało w czasie jazdy przy zmianie biegów nie gaśnie.
  • Poziom 42  
    Tak, tak Polacy sami się leczą i sami naprawiają swoje samochody, dzięki FOROM są najmądrzejsi
    Jeździsz do kogoś i pouczasz co mają zrobić to znaczy, że nie stać cię na fachowców tylko korzystasz tam gdzie jest taniej czyt. "garażowców uczących się całe życie" i co z tego wynika, że przez internet można załatwić wszystko np. spowiedź, seks, samochody i zdrowie i cały czas będziemy narzekać na "mechaników"
    Jeśli nie odróżniasz żartu od porady to też się nie odzywaj
  • Poziom 2  
    niestety ale sie tak dzieje, nie przy zmianie biegu puszczam go na luz z górki rozłączy się, przy dojeżdzie np. skrzyżowania spadają obroty i rozłączy się
  • Poziom 13  
    Jaka instalacja? Możesz wstawić zdjęcia spod maski?