Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toshiba Satellite A110-334 włącza się na chwilę po zamrożeni

andreinka 06 Jan 2009 22:12 1886 4
    andreinka
    Level 2  
    Toshiba Satellite A110-334,przy próbie uruchomienia zapalają się diody zasilania,pracy dysku--matryca pozostaje czarna.
    Wymieniłem procesor na nowy,- to samo.Wiatrak startuje,po chwili się zatrzymuje.Odniosłem wrażenie jakby się słabo chłodził,gdyż wiatrak rzadko się włącza.Postanowiłem schłodzić go w lodówce,pod kontrolą.
    Wyjąłem po ok.20minutach i uruchamiam wszystko działa jak należy,matryca świeci,można wejść do Biosu,System się uruchamia-wszystko działa jak należy----TRWA TO ok 6-8minut,przestaje działać kursor myszy ,klawiatura też nie reaguje--ale matryca świeci z ostatnim obrazem.I dalej nic nie można zrobić.
    Po wyłączeniu i próbie ponownego włączenia ekran czarny itd. Czytaj od początku.
    Takich prób z mrożeniem przeprowadziłem kilkanaście,zawsze efekt ten sam.Procesorki też zmieniane ,i tak samo jest.
    Proszę o pomoc
    przekrent
    Level 32  
    Mostek południowy do reballingu.
    andreinka
    Level 2  
    Dziękuję za diagnozę,myślałem podobnie, czy HotAirem podgrzanie usunęło by problem ,czy trzeba będzie wyjmować cały mostek i ponownie go wmontować ewentualnie czy trzeba wymienić mostek na nowy.
    it-recyclig.eu
    Level 10  
    Grzanie pomoże tylko na chwilę ( o ile wogóle) Trzeba wysłac do serwisu na wymiane mostka