Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot Partner 2,0 HDI nie pali

06 Sty 2009 22:15 6172 9
  • Poziom 12  
    Witam
    mam taki problemik a mianowicie jak w temacie , a teraz może coś bliżej dziś rano u mnie było 23 stopnie na minusie a moje autko odpaliło bez żadnych kłopotów po przejechaniu 200 metrów auto zgasło najpierw przez moment jak by zaczął szarpać (tak jak by paliwa nie dostawał) ale chwilkę i zgasł na liczniku wyświetlił się komunikat STOP , po wprowadzeniu do ciepłego garażu okazało się że jak zdjąłem rurkę z przelewu olej napedowy nie leci wymieniłem filtr paliwa przez przelew zaczęła lać się olej napędowy ale auto dalej nie pali i ten komunikat STOP
    a jeszcze zauważyłem że regulator ciśnienia paliwa jest gorący
    nie wiem czy tak ma być ?
    za podpowiedź co może być z góry dzięki
    pozdro. paweltaki
  • Poziom 12  
    tak to ja wiem
    ale co teraz zrobić aby teraz odpalił
    rozrusznik kręci pięknie
    typ wtrysku bosch (ma w zbiorniku pompkę paliwa którą słychać - czyli podaje paliwo)
    może jakieś rady
    dzięki
  • Poziom 32  
    Tankowanie do pełna pomaga uniknąć takich problemów w zimie
  • Poziom 12  
    ja potrzebuję teraz podpowiedzi jak rozwiązać kłopot a nie jak przeciwdziałać tym się będę później martwił
    czekam na sugestię, rady
    dzięki
  • Poziom 32  
    tak ogólnie to można dodać odrobinę Pb do wytrącenia parafiny , teraz możesz mieć problem z zapowietrzeniem układu po Twoich próbach z przelewami i wymianą filta
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Pierwsza sprawa to ciepły garaż, bez tego ani rusz, druga to zapowietrzenie, jak napisał Michu10. Przestrzegam przed stosowaniem w takiej sytuacji holowania celem odpalenia i lania samostartu w nadmiernej ilości.
    W razie problemów pomogę! Jestem też z Warszawy
  • Poziom 12  
    może jakieś konkrety co sprawdzić co zrobić ?
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Witam
    dzięki Georgesgr za pomoc miałeś rację zawiesił się ten zaworek w pompie wysokiego ciśnienia
    przed zdjęcie przewodu doprowadzającego paliwo do pompy wysokiego ciśnienia puknąłem delikatnie w pompę przy wejściu paliwa i zaskoczył chodzi
    pozdro.
    paweltaki