Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem z przełączeniem na gaz w zimie citroen xsara

kamiloss86 07 Jan 2009 07:32 1795 6
    kamiloss86
    Level 2  
    mam mały problem przy niskiej temperaturze otoczenie gdy silnik osiągnie wymaganą temperature auto przełancza sie na gaz jednak zanim to zrobi traci zupełnie moc tak jakby nie dostawał gazu.mam 2 pytania:
    przetryskiwanie pomoże w tym przypadku??
    chciałbym kupić kabel do podłączenia komputera gzie moge go dostać??
    ps.mam instalacje sekwencyjną zenit silnik 1.4i
    prosze o pomoc:)
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    wmgaz
    Level 14  
    Tak,przetryskiwanie może pomóc lecz nie w każdym przypadku bo jeśli będziesz miał"zawalony"filtr fazy lotnej oleiną z gazu zagęszczoną wskutek niskiej temperatury to w tym miejscu nastąpi blokada przepływu i dalej problem będzie występował do momentu w którym filtr uzyska drożność w skutek przepłynięcia przez niego ciepłej porcji gazu....

Pozdrawiam.
    kamiloss86
    Level 2  
    instalacje zakładałem pod koniec lipca i możliwe że ten filtr bedzie brudny...powiedz mi gdzie moge kupic kabel do podłączenia instalacji pod komputer??

Dodano po 1 [minuty]:

powiedz jeszcze gdzie w jakim odcinku instalacji moge znajść ten filtr???
    User removed account
    User removed account  
    kamiloss86
    Level 2  
    jest różniaca napięcia pomiędzy usb a com???robi to jakąś róznice???
    dylu1
    Level 1  
    Witam

filtr znajdziesz pomiedzy parownikiem a elektrozaworami,radzilbym ruwniez wymiane filtra fazy lotnej oraz dokladne wyczszczenie elektrozaworow
    strzymik
    Level 11  
    Nie ma żadnych różnic między kablami zależy tylko jakie posiadasz wyjście w kompie

Dodano po 2 [minuty]:

Kabel kupisz na allegro pod hasłem interfejs lpg polecam sprzedawce kuczi z krakowa do tego dostaniesz program jaki potrzebujesz