Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Laguna II - mruga kontrolka "stop"

pepe18 07 Jan 2009 12:32 6865 3
    pepe18
    Level 2  
    witam od pół roku mam lagune II...
    przez lato nie miałem problemów teraz sie pojawiaja...mianowicie ostanio wyjeżdżając z domu zgasł mi samochód...zauważyłem że mróga kontrolka która jest oznaczona napisem stop w środku symbolu...jak podniosłem maske to poczułem tak jak by sie coś spaliło(typowy smród spalenizny) ale auto chodzi tylko że po przekroczeniu 2500obr. gaśnie i kontrolka cały czas mróga...zastanawiam sie nad wentylatorem chłodnicy czy on powinien sie załańczać sam automatycznie po uzyskaniu określonej temperatury czy z zapłonem powinien chodzić? i ...i jeszcze mam problem z obrotami silnika....skaczą mi od 850 do 864...prawdopodobnie to jest spowodowane kiepskim paliwem (tak mówią w serwisie) czy jest to do naprawy / a jeśli tak to co to jest i gdzie sie to znajduje? no i przez to to auto zaczeło więcej palic...jak kupiłem palił 6.5litra obojętne czy trasa czy miasto teraz pali 8 prosze o jakieś wskazówki..
    Krzysi0
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Sądze że pojedź z tym autem na diagnostykę komputerową bo wygląda na to że mamy wróżyć co się przypaliło i jak to naprawić i dlaczego świeci stop. O ile spalenizne sam możesz wypatrzeć tak błędy odczytasz tylko komputerem i to najlepiej w warsztacie który ma Clipa.
    pepe18
    Level 2  
    no tak ale coś z tą lampką co mruga musi być...zastanawiam sie co to jest to ERG?...tak to piszą i niby czyszczą...
    Krzysi0
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Jeżeli już to EGR. Poczytaj o tym na forum. Widze bardzo chcesz żeby Ci ktoś powróżył co za usterke masz.