Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6120 Classic - Co myślicie ?

07 Sty 2009 15:23 1034 6
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 35  
    Ja jestem posiadaczem takiej Nokii i moim zdaniem to świetny sprzęt. Niepozorny ale o dużych możliwościach, co prawda robi "zielonkawe" zdjęcia przy słabym oświetleniu i odpada srebrna farba z "kwadratu" kierunkowego ale mi osobiście to nie przeszkadza. Akumulator wytrzymuje około 4 dni przy niezbyt intensywnym użytkowaniu (głównie smsy), dźwięk z głośnika głośny i przyzwoity, po zainstalowaniu odpowiedniego oprogramowania bez problemu odtwarza filmy w divx :) Transfer przez złącze USB na poziomie 800kB/s także przy większych plikach lepiej kopiować bezpośrednio na kartę. Decyzja należy do Ciebie z tym, że jeśli nie bardzo orientujesz się w Symbiane to możesz na początku być trochę zdezorientowany ;)
  • Poziom 14  
    warto jeżeli niezależy ci na aparacie . Symbian , dzięki dobremu procesorowi jest bardzo szybki w tej noki. do plusów można jescze zaliczyć 3,6mB/s oraz 16mln kolorów na wyswietlaczu
  • Poziom 25  
    Przy takim wyborze to jednak ta nokia jest lepsza. W samsungu masz delikatny wyświetlacz, szybko psująca się tasem i mega delikatne gniazdo które łatwo uszkodzić. W tej nokii możesz dzięki symbianowi naprawdę robić bardzo wiele i praktycznie w bardzo łatwy sposób zwiększać możliwości telefonu dodając sobie rożne aplikacje, np korzystać z nawigacji, oglądać filmy, zainstalować sobie lepszą przeglądarkę www czy odtwarzacz muzyki.