Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota 86120-35170 zmiana rastra

mickemaster 07 Sty 2009 19:45 1972 2
  • #1 07 Sty 2009 19:45
    mickemaster
    Poziom 27  

Witam! Radio jak w temacie (made in Japan), prawdopoodobnie z RAV4. Orientuje się ktoś może czy istnieje możliwosc zamiany rastra FM z USA na europejski? Domyślam sie, ze może to byc niemożliwe ale proszę o jakiekolwiek informacje na ten temat. Może komuś się udało? Zamieszczam zdjęcie podobnego radyjka.
    Pozdrawiam!
    Toyota 86120-35170 zmiana rastra

0 2
  • #2 10 Sty 2009 00:54
    SyriuszPL
    Poziom 9  

też mam problem z podobnym radyjkiem w TOYOTA RAW 4 numer odbiornika to 11811 może ktoś ma instrukcje albo jakiś pomysł jak zmienić fale z US na nasze europejskie?
    podobno jest jakaś magiczna kombinacja przycisków;)

eski mi nie łapie^^

pozdrawiam

ps. mickemaster jak uda mi się coś wyszukać gdzieś to dam Ci znać:)

0
  • #3 20 Mar 2009 16:31
    Micholand
    Poziom 2  

Można by spróbować skonstruować konwerter antenowy zmieniający częstotliwość fal FM o 0,1 mHz . Dawniej stosowano takie konwertery przy przestrajaniu odbiorników radiowych przywiezionych z zachodu , tak aby można było odbierać nasz UKF . Różnica polegała by tylko na zmianie wartosci , o jaką miała by być przesunięta częstotliwość . Uciążliwość w używaniu takiego konwertera polegała by tylko na tym , że przy niektórych stacjach trzeba by było go włączać , a przy innych wyłączać . Działałby za to przy wszystkich odbiornikach bez konieczności ich przerabiania . Gdyby jakiś mądry elektronik podjął się takiego zadania , sam bym chętnie spróbował jak to działa .

0
  Szukaj w 5mln produktów