Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Na której platformie najwięcej kanałów HD ???

krzysieksa 08 Sty 2009 14:35 2838 11
  • #1 08 Sty 2009 14:35
    krzysieksa
    Poziom 10  

Witam.

Jestem użytkownikiem Cyfrowego Polsatu od początku jego istnienia.

Obecnie płacę abonament familijny 38zł.

Posiadam kino domowe Technics i ostatnio TC LCD FUUL HD.

Chciałem zrobić rozeznanie, pośród ludzi, którzy mają styczność z platformami N, Cyfra+ oraz Cyfrowy Polsat, odnośnie na której platformie (żeby cena abonamentu max 40 - 50zł) jest najwiecej kanałów HD już w tym abonamencie (żeby dodatkowo do abonamentu nie trzeba było dokupować kanałów HD).

Generalnie zależy mi tylko na takich kanałach:
    - wszelkiej masci Discovery, National Geographic itp
    - TVN Turbo
    - muzyczne

Kanały tupu Polsat czy jakieś tam Tele 5, sportowe - dla mnie może ich nie być w ogóle.

Z tego co wiem w N jest taka opcja, że w pakiecie mam Discovery HD i chyba jeszcze nSport HD.

W cyfrze + mamy chyba MTV HD, HBO HD

W Cyfrowym Polsacie jest chyba tak, że pąłcimy 38zł abonamentu plus wykupujemy każdy kanał HD z osobna co powoduj duży wzrost abonamentu :(

Na jakiej platformie w ramach abonamentu otrzymujemy najwiecej kanałów HD (także HD w FTA)

0 11
  • #2 08 Sty 2009 17:40
    waldekg
    Poziom 28  

Aktualnie platforma "N" w zakresie kanałów HD i sprzętu jest chyba najlepsza. Pozdrawiam.

0
  • #3 08 Sty 2009 17:42
    kelkeszą
    Poziom 16  

n - 48 zł. w tym 6 kanałów HD

0
  • #4 08 Sty 2009 18:38
    Doominus
    Poziom 34  

Ale należy pamiętać ze kanały z logiem HD tak nie do końca nadają HD.

0
  • #5 08 Sty 2009 19:31
    krzysieksa
    Poziom 10  

Doominus napisał:
    Ale należy pamiętać ze kanały z logiem HD tak nie do końca nadają HD.

Czyli to, że będzie kanał w HD to nie oznacza, że będzie na okrągło nadawał on program w HD ???

Szkoda, że w N nie można kupić tych kanałów, które chcemy oglądać :( W pakiecie np nSport żeby oglądać tylko TVN Turbo muszę kupić także inne kanały, których ani razu i tak nie włączę i nie obejrzę:(

Ale tak samo jest chyba w każdej platformie cyfrowej :/ :|

0
  • #6 08 Sty 2009 23:18
    zxvt
    Poziom 17  

oglądasz film/program dla tego że interesuje Cie jego fabuła, czy możesz oglądać teletubisie byle by widzieć ile Tinky Winky ma włosów pod pachami?

-1
  • #7 09 Sty 2009 14:17
    krzysieksa
    Poziom 10  

zxvt napisał:
    oglądasz film/program dla tego że interesuje Cie jego fabuła, czy możesz oglądać teletubisie byle by widzieć ile Tinky Winky ma włosów pod pachami?

Jeśli mam za coś płacić i tego nie mieć to odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: TAK. Będę płaciłdodatkowe pieniądze za HD po to żeby oglądac to w SD?

A Ty jak kupujesz komórkę, to kupujesz po to by ją mieć czy po to, żeby jej używać?

0
  • #8 09 Sty 2009 17:48
    zxvt
    Poziom 17  

ja po to żeby używac i dla tego mam nokie 6230 a nie n90
    i telewizor warty 50zł zeby oglądać film a nie za 3000 żeby oglądać obraz

0
  • #9 09 Sty 2009 18:25
    krzysieksa
    Poziom 10  

zxvt napisał:
    ja po to żeby używac i dla tego mam nokie 6230 a nie n90
    i telewizor warty 50zł zeby oglądać film a nie za 3000 żeby oglądać obraz

Różni ludzie, różne potrzeby. Jednym wystarczy jedna kurtka zimowa i 2 pary spodni, innym nie. Przykładem, wzorem i wyznacznikiem ideału do naśladowania dla mnie nie jesteś, Tobie wystarczy za 50zł TV ja wolę oglądać film oraz jednocześnie uraczyć się jakością obrazu i dźwiękiem. Nie pytam się w topicu kto co woli oglądać, tyko o coś innego....

0
  • #10 10 Sty 2009 00:30
    Kicak
    Poziom 11  

Witam a ja mam pytanie do "Doominus" czy programy na N nie są w hd? człowieku oglądałeś kiedyś N na telewizorze PIONNER KURO KRP... lub podobnym? Jeżeli chodzi o N to te 6 programów jest nadawanych w wysokiej rozdzielczości, (swoją drogą miało być 12 do końca 2008r) Co innego Plusik lub słoneczko do końca ich tunery nie potrafią skanować obrazu z SD na HD. Nie zapomnijmy że telewizja N nadaje w HD a pozostałe dwie platformy tylko skanują.

0
  • #11 10 Sty 2009 07:58
    wachcio
    Poziom 24  

Kicak napisał:
    Co innego Plusik lub słoneczko do końca ich tunery nie potrafią skanować obrazu z SD na HD. Nie zapomnijmy że telewizja N nadaje w HD a pozostałe dwie platformy tylko skanują.

Mógłby kolega tę myśl rozwinąć. Bardzo mnie zaintrygowała...

0
  • #12 10 Sty 2009 12:31
    pala22
    Poziom 24  

Kicak napisał:
    Witam a ja mam pytanie do "Doominus" czy programy na N nie są w hd? człowieku oglądałeś kiedyś N na telewizorze PIONNER KURO KRP... lub podobnym? Jeżeli chodzi o N to te 6 programów jest nadawanych w wysokiej rozdzielczości, (swoją drogą miało być 12 do końca 2008r) Co innego Plusik lub słoneczko do końca ich tunery nie potrafią skanować obrazu z SD na HD. Nie zapomnijmy że telewizja N nadaje w HD a pozostałe dwie platformy tylko skanują.

Nie wiesz o czym piszesz . I piszesz głupoty.

0