Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel omega 2.o 16v automat silnik gasnie

08 Sty 2009 19:43 4838 11
  • Poziom 9  
    witam mam problem z opelkiem obroty skacza silnik gasnie podczas jazdy nie mam pojecia co mu dolega auto z 94roku 2.o 16vautomatik.podlaczany byl pod komputer ten nie wykazal usterek elektronicznycha mechanicy ciagle zgaduja mam juz tego dosc co chwile cos nowego wymyslaja ostatnio ostatnio wymieniali olej skrzyni biegow filtr filtr paliwa swiece kable i nic
  • Poziom 26  
    coś mi się widzi że nie bardzo Ci ktoś pomoże....nic o tym samochodzie nie napisałeś a usterkę opisałeś tak że dzieci w przedszkolu lepiej by to zrobiły.
  • Poziom 16  
    Regulator biegu jałowego w 95% (jeśli to 16 valve) do wymiany.
  • Poziom 9  
    tak to 16v, a gzie ten regulator sie znajduje da rade samemu sie z tym uporac?
  • Poziom 42  
    Zacznij od kupienia sobie książki w księgarni "Sam naprawiam Omega B"
  • Poziom 9  
    mam to autko od niedawna a ksiazka by sie przydala
  • Poziom 15  
    A może by ktoś koledze powiedział i silniku krokowym to to samo ale silnik nie gaśnie podczas jazdy z uszkodzonym silnikiem krokowym . niech jędrek opisze dokładnie te objawy to może coś pomożemy ,a jeśli chodzi o pływające obroty to na 95% jak kolega napisał właśnie jest uszkodzony regulator biegu jałowego potocznie silnik krokowy pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    witam,problemy z gasnącym silnikiem sa dosc czesto jak juz pisalem gasnie podczas jazdy np.jade po miescie ,puszcze gaz obroty spadaja do 500 i nizej i gasnie jak jest na wysokich obrotach nic sie nie dzieje
    pali sie jeszczesymbol check dzieki za podpowiedzi w poniedzialek stawiam na warsztat ale gdyby ktos cos wiedzial to prosze o podpowiedz
  • Poziom 15  
    Witam ja widzę jedno wyjście z sytuacji pojechać do dobrego mechanika podpiąć pod kompa ,lub wprowadzić komputer w system diagnostyczny i odczytać błędy komputera . ja podejrzewam że na 95% jest uszkodzony silnik krokowy pozdrawiam
  • Poziom 9  
    :cry: a jak mozna sprawdzic czy silnik krokowy jest uszkodzony mechanik go przeczyscil i stwierdzil ze powinien dzialac a tu dupa to samo czy komputer to wylapie?bo juz raz go podlaczalem zeby sprawdzic co to jest i nie wykazalo zadnych usterek w ukladzie elektronicznym

Dodano po 3 [minuty]:

moze do bani mial program czy co?albo mnie naciagaja
  • Poziom 9  
    no wkoncu trafili to wina wadliwego przeplywomierza powietrza bingo!
  • Poziom 15  
    jendrek33 w tym samochodzie nie musisz jechać na komputer żeby sprawdzić błędy tylko możesz sam to zrobić za darmo wejdz tu www.opelomegaforum.pl i poczytaj troszke