Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi 100 C4 tempomat WAECO MS-200-12 potrzebny schemat

08 Sty 2009 20:54 2645 2
  • Poziom 9  
    Witam
    Zakupiłem auto(Audi 100 C4 2.5 TDI) z tempomatem niedziałającym, poprzedni właściciel nawet chyba nie próbował sie dowiedzieć po co są przyciśki przy manetce. W aucie jest manetka przy kierownicy standartowa, pod maską jest skrzynka z elektroniką ktorej fotke zamieszczam poniżej w której znać 'polską' ręke, tzn ktoś mostkował i kombinował przy płytce, pod skrzynką jest metalowy ... przedmiot, jest to prawdopodobnie element odpowiedzialny za sterowanie gazem(jest elektroniczny) a komendy wydaje 'czarna skrzynka'. Na sterowniku ponizej jest napis
    WAECO magic speed Fahrgeschwindigkeitsregler Typ MS-200-12
    Jest też czujnik prędkości, prędkośc odczcytywana jest na podstawie sygnału(podejrzewam że napięciowego) z przegubu, tzn wokół przegubu wewnętrznego są naklejone 4 magnesiki i czuwa nad nimi czujnik przykręcony do obudowy skrzyni biegów.
    Gdyby jeszcze ktoś miał instrukcję obsługi przełączników na sterowniku byłbym wdzięczny ;)
    Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie :)
    Audi 100 C4 tempomat WAECO MS-200-12 potrzebny schemat
  • Poziom 9  
    ja jestem wlascicielem audi 80 z 92roku silnik 1z tdi , od jakiegos czasu probuje zamontowac tempomat, i mam takie pytanie z ktorego roku masz ta C4? mam dwa schematy zalezy ktory rok