Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PHILIPS CARIN 520 POTRZEBNY SOFTWARE 4.9 (język)

09 Sty 2009 08:09 3810 3
  • Poziom 15  
    Witam.
    Stałem się posiadaczem nawigacji takiej jak w temacie, niestety gadającej do mnie po niemiecku. Potrzebowałbym oprogramowanie w wersji angielskiej.
    Pozdrawiam i z góry dzięki.

Popraw temat mod Artech
  • Poziom 36  
    Mogę sprzedać płytę lub zmienić język na miejscu u siebie.
  • Poziom 1  
    a da się na polski: menu.lektor lub to i to:?:
  • Poziom 12  
    Kiedyś czytałem post o tym jak komuś padł carin 520 przy zmianie softu. Ja też miałem taki przypadek. Wsadziłem płyte z softem 4.9 ,włączyłem przy zapalonym silniku mojego carina 520 i zobaczylem ekran z pytaniem czy chce upgradować wersje 4.8 do v 4.9 klikam pi;lotem ok i leci pasek postepu. Dochodzi do konca , czekam 3 , 6 potem 10 minut i nic. wylaczam zaplon a ekran dalej swieci. Navi nie reaguje na żadne przyciski. wyciagam wtyczke przy czytniku od zasilania ( ta srodkowa) i wlaczam ponownie navi. Znowu widze pytanie czy chce upgradować. zgadzam sie i teraz wszytko idzie do konca i konczy sie sukcesem.
    Osobiscie uwazam za frajerstwo kupowanie wersji 4.9 jesli ktoś ma 4.8. Kupa kasy w błoto. bo to mi nic nie dało i nie zauważyłem żadnej zmiany w pracy navi. taki soft można znaleźć na emule

ps
    po zmianie softu nie ma polskiego lektora. Jezyk angielski mozna wybrac z menu navi. bo jest dostepny bez upgrade do v 4.9