Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sub 2szt. do 1000zł (do zabudowy) +wzmachol ? +tweetery

09 Sty 2009 20:32 1690 10
  • Poziom 9  
    Czytałem posty i widzę że najbardziej zachwalany jest

POWERBASS M-12

Natomiast widzę negatywne opinie co do mojego faworyta PIONEER TS-W3001D4

albo co myślicie o: EarthQuake DBX 10R,Pyle DRYVER 12WD,Crunch GP 12 D4, Crunch GP 10 D2,Lanzar HRW 124,

(chcę zabudować sobię 2 takie szczeliny które mnie denerwują w bagażniku bo sa oddzielone tandetnym plastikiem który stuka) czy za tą cenę dostać można coś lepszego niż M-12? (2x500zł bez budy!!) może ten EarthQuake DBX 10R jest lepszy ?

Oraz jeszcze jedna sprawa:

wzmacniacz do tego? jaki ? (cenowo tak aby był jak najtańszy,lecz żeby dobrze działał z głośnikami)

(najbardziej mi zależy na tym żeby wzmachol był tej samej firmy co głośnik)

oraz ze 2-4 tweetery (jakie polecacie? najlepiej jakieś do 50zł za sztukę)
    myślałem o: BOSCHMANN T-83Q albo FUSION model NV-TW10X

(w aucie będzie słuchana różna muzyka) przeważnie HH,Hardstyle
  • Poziom 15  
    a gdzie te tweetery w ilości 4 szt chcesz montować
    a co do głośników najpierw sprawdź jaki litraż będą miały te skrzynie
    bo wnioskuje że masz już pomysł na zabudowę
  • Poziom 9  
    chcę je zamontować albo przy głośnikach ,,sub''
    bądź gdzieś zamaskować je (mam fabrycznie 2 ale słabe jakieś)

sa takie 2 boczne schowki (otwarte,oddzielone tylko takim tandetnym plastikiem) i w tym miejscu chce to wmontowac (z 2 stron to jest)
    więc nie stracę bagażnika (pojemności) a przybędzie ciutek mocy

tylko się tak zastanawiam czy to seryjne radio będzie ok
  • Użytkownik obserwowany
    dziwi mnie czemu jest duzo negatywnych opini co do tych pionierow? ja mam tez takiego pioniera obecnie? slyszalem rozne glosniki i wcale ten pionieer nie jest taki tragiczny moim zdaniem jesli lubisz czarne rytmy, wolniejsze kawali itp to to sub dla ciebie! Nie mowie oczywiscie ze te co wymieniles sa zle ale pionier tez jest ok. Nie mowiac juz o 2 sztukach z auta robi miazge ;] jak chcesz to odezwij sie na priv do mnie na gg to pogadamy 733043 pozdrawiam!
  • Poziom 29  
    PIONEER TS-W3001D4 jest "dobry" ale do HH i tego typu muzy bo "lekko" zamula, że tak powiem.... na pewno nie zagra Hardstyle bo jest o wiele za wolny.

A co do autora postu to jakiś dziwny pomysł na ten sprzet bo chcesz kupic 2 subwoofery, wzmak i 2-4 tweetery ....

a gdzie woofery ?? Najlepiej kup sobie normalny odseparowany zestaw na przód ( woofer, tweeter, zwrotnica ) do tego wzmak i jakis subwoofer.

Mowisz,że chcesz zabudowac jakies szczeliny a wymienione subwoofery potrzebuja obudów wielkości 30-50 litrów jeśli myslisz o budach BR.

Moze wiecej konkretow jaka pojemnosc tych szczelin itp
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    CHOROSZ

zacznij od początku

PRZECZYTAJ UWAŻNIE FAQ Bartka Nazara
  • Poziom 35  
    No ja mysle ze nie ma czegos takiego jak uniwersalna skrzynia ta ma 80litrow czyli wychodzi 40na glosnik port br tez wymiar nie zabardzo podany 10cm dlugosci a jaka srednica ? Lepiej zamow u kogos skrzynke szyta na miare napewno bedzie lepszy efekt
    Już widzę jak poczytałeś FAQ

" SUBWOOFER APOKALYPSA
    6000W PMPO

2 x GŁOŚNIK KAŻDY PO 3000W DWUCEWKOWY ROBIONY NA ZAMÓWIENIE PRZEZ FIRMĘ BOSTON

+

2 WZMACNIACZE KAŻDY O MOCY 800W

TA MOC I TEN BASS POWALI KAŻDEGO
    ZROBISZ WRAŻENIE NA KAŻDYM,MOŻESZ STARTOWAĆ NAWET W TURNIEJU NA dB, TEN ZESTAW OSIĄGNĄŁ 98,4 dB!!!! "

buhahahhaaaaaa

jedyne 1000 plnów

no i szkoda że taki arcyciekawy temat pójdzie do kosza ;)
  • Poziom 9  
    szukalem na forum i jakos nic nie znalazlem
    Czego szukałes na forum ? i nie znalazłeś ?

proponowałem ci przeczytać FAQ

a co do tego czegoś z zakazanego linka to

raczej delikatnie mówiąc badziewka w " ładnym " opakowaniu