Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy da sie w seryjnym radiu zrobić wyjście na wzmacniacz?

goodfun 10 Sty 2009 02:03 1991 7
  • #1 10 Sty 2009 02:03
    goodfun
    Poziom 14  

Witam! Z góry piszę, że wystarczy mi odpowiedź tak lub nie. Mianowicie chodzi o wyprowadzenie wyjścia na wzmacniacz w seryjnym radiu (toyota yaris). Nie interesują mnie żadne adaptery ani inne rozwiązania obniżające jakość. Chodzi mi jedynie o to czy jakikolwiek specjalista jest wstanie coś takiego wykonać?

0 7
  • Pomocny post
    #2 10 Sty 2009 02:51
    fuutro
    Poziom 43  

Tak, da się to zrobić.

0
  • #3 10 Sty 2009 03:01
    goodfun
    Poziom 14  

no to super, jutro szukam elektryka:)

0
  • #4 10 Sty 2009 16:57
    turiii
    Poziom 2  

Wstrzymaj sie 2-3 dni. Ja oddalem swoje radyjko z tą samą prośbą - wyjście na przedwzmacniacz. Jak koleś zrobi dobrze to dam Ci namiary bo widze że też z Pń jesteś :]

0
  • #5 10 Sty 2009 20:11
    goodfun
    Poziom 14  

oo to super. Będę bardzo wdzięczny :) W jaki autku montujesz? Ja bym się pewnie nie zdecydował na przeróbki ale znalazłem na allegro emulator zmieniarki. Podpinasz do niego pendriva i puszczasz mp3 z seryjnego radia. Ludzie sobie chwalą wiec decyzję już prawie podjąłem. Najpierw jednak zacznę od tego, co z radia mozna wycisnąć :)

0
  • #6 12 Sty 2009 01:08
    turiii
    Poziom 2  

opel omega B w sedanie :)

no ja sie uparłem na przeróbki bo koniecznie chciałem żeby sterowanie w kierownicy działało.

Gdybym kupil nowe radio trzeba byloby dokupić interface za 350-450 zł :/

Jedno jest pewne. Jakość na seryjnym radiu bedzie o wiele gorsza, mam nadzieje że zdajesz sobie z tego sprawe

0
  • #7 14 Sty 2009 10:34
    turiii
    Poziom 2  

radio zrobione, jednak nie podłączam go bo kupilem nowe. Fajna promocja w nor auto - JVC z 270 przecenione na 200.

Elektryk wziął 30 zł za wyprowadzenie na przedwzmacniacz z radia seryjnego.

Jezeli potrzebujesz to na PW moge podać Ci numer.
    Koles mieszka w puszczykowie, ja załatwialem to przez pośrednika (sklep) na górczynie wiec suma sumarum 30 zl elektryk + 20 zł dla pośrednika na paliwo

Pozdrawiam

0
  • #8 14 Sty 2009 10:55
    goodfun
    Poziom 14  

No to naprawde niewiele, oczywiście będę wdzięczny za kontakt, najlepiej do elektryka w puszczykowie ponieważ do puszczykowa mam 2km:) dzięki z góry

0