Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sharan 2002r Parking aid-gdzie buzzery

Doktorr 11 Sty 2009 12:32 1001 3
  • #1 11 Sty 2009 12:32
    Doktorr
    Poziom 34  

Autko i system z problemem jak w temacie. W pamięci zapisane błędy przedniego i tylnego bzyczka (buzzera). Poza tym w live data wszystkie sensory pokazują poprawnie . Moje pytanie: gdzie te piszczałki są zamontowane bo nie chce mi się bebeszyć autka bez potrzeby.

0 3
  • Pomocny post
    #2 17 Lut 2009 00:02
    Art13
    Poziom 10  

Witaj .
    Pierwszy Buzer jest pod fotelem kierowcy na zlotel plytce wraz ze sterownikiem , drugi zas w prawej lub lewej kratce przy tylnych lampach (jesli masz oryginalana instalacje ) pozdrawiam

0
  • #3 17 Lut 2009 06:41
    Doktorr
    Poziom 34  

Dzięki za odpowiedź. Znalazłem bzyczki , niestety to nie ich wina. Do centralki (tej pod fotelem) dostała się H2O i zeżarła wnętrze i piny. Klient przywlókł centralkę z Forda Galaxy z wtyczkami. Sprzedawca ponoć zarzekał się że to to samo, ale po oględzinach wtyczek okazało się że kable wychodzą spod innych pinów, w związku z tym, że nie mam schematu nawet nie próbowałem tego podłączać.

0
  • Pomocny post
    #4 17 Lut 2009 09:45
    Art13
    Poziom 10  

Wejdż na allegro i znajdż Pana Ćmielewskiego z Piły . Jest jednym z niewielu co posiadają i pełną gamę części do sharana oraz Wiedzę! na ten temat .
    Dostarcza mi części zamienne do 2 Sharana-ów ( 1.8 T ,,, 98" oraz 01") .
    Druga firma jest w Krakowie lecz nigdy nie miałem z nimi kontaktu , też sie ogłaszają na allegro
    P.S.
    p Wojciech 605 290 999
    Pozdrawiam

Dodano po 10 [minuty]:

Właśnie zastanowiłem sie że sterownik parctronika i same czujniki są analogicznie montowane w passatach po 2001.
    Jeśli nie znajdziesz tych podzesp. daj znać mam pod warszawą znajomego który ma skład z Passatami ...
    Dla ciekawości , kierownica multifunkcyja jest taka sama jak w passacie po 2001 i można przenieść ja do Sharana wraz z tempomatem . (kierownica , poduszka , taśma , manetki kier. , sterownik ... można dodać navigacje MFD z mapa polski , zmieniarka , 2 kable i masz pełen zestaw wartości 20.000 , za jakieś 4.000-5.000 zł).
    Pozdrawiam

0