Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra i centralny zamek

01 Kwi 2004 13:24 1850 2
  • Poziom 21  
    Czy ktos ma rozpiske do czego sa wszystkie kabelki w kostce modulu w Oplu Astrze I. Jest tam 12 pinów. Spalil mi sie ten oryginalny. kosztuje 350zl wiec postanowilem zalozyc uniwersalny. Z gory dzieki za wszelkie info. :-)
  • Poziom 16  
    To nie takie proste bo to nie jest tylko centralny. Mówimy o module obok prawej nogi pasażera. Proszę podać rocznik auta wtedy podam rozpiskę. Proponuję też naprawienie sterownika.
  • Poziom 21  
    Chodzi o to ze ten strownik raczej calkiem padl. Otwiera sie sam, zamyka tylko dzwi kierowcy albo wszystkie inne. A poza tym jak juz zamknie to ich nie potrafi otworzyc. A wszystko to sie zaczelo od tego ze wywalil bezpiecznik od centralnego zamka. Acha i jeszcze jak go wezme do reki i energicznie poruszam to w srodku cos lata jakby kotwiczka sie zlamala od przekaznika. Chyba ze to stukanie jest z elekentu obok ktorego nie potrafie dokladnie opisac. Cos na na ksztalt potencjometru montazowego stojacego, ma 3 nozki, ale nic sie w tyn nie przekreca i nie reguluje :-( Z checia bym to naprawil ale... nie wiem co z tym jest.

Rocznik chyba 89. Dokladnie nie wiem bo to nie dla mnie.