Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

toyota celica 2002 r immo programowanie

Marcin_ca1 11 Jan 2009 20:25 3694 6
    Marcin_ca1
    Level 22  
    Witam
    Potrzebuję zaprogramować 2 kluczyk do toyoty celici z 2002r.
    Pilot juz zaprogramowalem lecz pozostala kwestia zaprogramowania immo wiem że da się to ręcznie zrobić.

Pierwszy kluczyk który mam to matka
    Instrukcja jest w autodacie, prosiłbym kogos o podesłanie mi takowej jeżeli nie sprawi to problemu.

Z góry dziekuję i pozdrawiam
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    stefanM
    Level 17  
    Celica 2002r możliwość zaprogramowania za pomocą specjalnego programatora. W Autodacie brak opisu.
    User removed account
    User removed account  
    wazalski
    Level 11  
    witam mam problem z toyota avensis 99r 1,8 16v atko apala na kilka sekund i gasnie po diagnostyce wychodzi błąd immo i to by sie zgadzalo ze immo odcina zapłon idąc dalej mam 3 klucze orginalne 2 czarne z czego jeden z pilotem i jeden szary dodam ze niedziala orginalne sterowanie centralem jest dolozony dodatkowy alarm lecz on nie odcina zadnego obwodu niewiem co z tym dalej począć czy immo jest zaimplementowane w komputer sterujacy silnika czy warto go podmieniac bo mam mozliwosc zakupienia kompa do tego silnika nawet z kluczykami i wkladkami napewno sprawnymi tylko niewiem czy immo niema osobnego modułu procedura programowania kluczy do immo nie daje razultatow na tablicy niemam zadnej kontrolki ze cos nie tak pomóżcie
    andrend
    Level 26  
    Na początek sprawdź bezpieczniki chyba będą ze 3 odpowiedzialne za imo.
    Pozdrawiam
    wazalski
    Level 11  
    250zł i wszystko śmiga :) jak ktos ma pojecie to tylko kaske zgarnia
    User removed account
    User removed account