Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

aktywacja cyfrowego polsatu za granica

daaissy-turcja 11 Jan 2009 20:46 16697 7
    daaissy-turcja
    Level 10  
    Witam.Bede bardzo wdzieczna za informacje i pomoc.Mieszkam w Turcji,gdzie z pocztakiem tego roku utracilam calkowicie mozliwosc odbierania jakichkolwiek polskich kanalow na satelicie,dlatego zdecydowalm by rodzice podpisali za mnie umowe i podlacze cyfrowy polsat tutaj.Teraz mam pytanie,czy mozna dokonac aktywacji poza granicami kraju czy tez nie uda to sie i musi zostac wykonane w Polsce?
    Ponadto mam pytanie czy ktos wie w jakis sposob najlepiej wyslac dekoder skoro de facto nie jest to legalne?
    chrisi
    Level 16  
    Ja kupilem Telewizje na karte i aktywowalem przez internet z Polsatem jest na pewno tak samo Adres jest na karcie
    Gruß
    daaissy-turcja
    Level 10  
    slyszalam ze cyfrowego polsatu nie da sie aktywowac przez internet...czy ktos tak zrobil??? moze z tv na karte jest inaczej...
    agorny
    Level 24  
    Co tak naprawdę chcesz w tym polsacie aktywować?
    daaissy-turcja
    Level 10  
    bez wzgledu na to czy kupuje sie cyfrowy polsat cyfre + itp nalezy aktywowac na pocztaku co trwa do 48 godz jak dowiedzialam sie na polsatowskiej infolinii...tylko caly czas sie zastanawiam czy moge to zrobic poza polska ...wiem ze telewizje na kate mozna aktywowac przez internet ale to co innego..a tak na marginesie czy ta TNK rzeczywiscie jest taka fajna i dziala poza granicami Polski/?
    agorny
    Level 24  
    Jeśli masz sygnał z satelity to masz możliwość aktywacji czy to c+ czy polsatu. Nie ważne czy to Polska czy nie.
    daaissy-turcja
    Level 10  
    Dziekuje. O taka odpowiedz mi chodzilo.