Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

aktywacja cyfrowego polsatu za granica

daaissy-turcja 11 Sty 2009 20:46 13688 7
  • #1 11 Sty 2009 20:46
    daaissy-turcja
    Poziom 9  

Witam.Bede bardzo wdzieczna za informacje i pomoc.Mieszkam w Turcji,gdzie z pocztakiem tego roku utracilam calkowicie mozliwosc odbierania jakichkolwiek polskich kanalow na satelicie,dlatego zdecydowalm by rodzice podpisali za mnie umowe i podlacze cyfrowy polsat tutaj.Teraz mam pytanie,czy mozna dokonac aktywacji poza granicami kraju czy tez nie uda to sie i musi zostac wykonane w Polsce?
    Ponadto mam pytanie czy ktos wie w jakis sposob najlepiej wyslac dekoder skoro de facto nie jest to legalne?

• #2 11 Sty 2009 21:01
    chrisi
    Poziom 16  

Ja kupilem Telewizje na karte i aktywowalem przez internet z Polsatem jest na pewno tak samo Adres jest na karcie
    Gruß

• #3 11 Sty 2009 21:17
    daaissy-turcja
    Poziom 9  

slyszalam ze cyfrowego polsatu nie da sie aktywowac przez internet...czy ktos tak zrobil??? moze z tv na karte jest inaczej...

• #4 11 Sty 2009 23:05
    agorny
    Poziom 24  

Co tak naprawdę chcesz w tym polsacie aktywować?

• #5 11 Sty 2009 23:28
    daaissy-turcja
    Poziom 9  

bez wzgledu na to czy kupuje sie cyfrowy polsat cyfre + itp nalezy aktywowac na pocztaku co trwa do 48 godz jak dowiedzialam sie na polsatowskiej infolinii...tylko caly czas sie zastanawiam czy moge to zrobic poza polska ...wiem ze telewizje na kate mozna aktywowac przez internet ale to co innego..a tak na marginesie czy ta TNK rzeczywiscie jest taka fajna i dziala poza granicami Polski/?

• #6 11 Sty 2009 23:59
    Doominus
    Poziom 34  

Tam gdzie sięga HotBird tam działa TNK.
    Oferta w sam raz dla niewymagających osób.

• #7 12 Sty 2009 08:24
    agorny
    Poziom 24  

Jeśli masz sygnał z satelity to masz możliwość aktywacji czy to c+ czy polsatu. Nie ważne czy to Polska czy nie.

• #8 12 Sty 2009 09:25
    daaissy-turcja
    Poziom 9  

Dziekuje. O taka odpowiedz mi chodzilo.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME