Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

UTRATA DANYCH na dysku WD 5000AAK External USB Device

11 Sty 2009 20:53 1493 7
  • Poziom 9  
    mam problem z przenośnym dyskiem WD 5000AAK External USB Device , straciłem część danych głównie pliki mp3 . Nie wiem za bardzo o co chodzi , ponieważ pierwszy raz z tym spotykam . Dane na dysku zajmują taką samą ilość miejsca co wcześniej , ale w momencie kiedy otwieram dysk zamiast folderów z muzyką są tylko pliki o tej samej nazwie , których nie można otworzyć o wadze 32 KB , dzieje się tak z ok. 60% muzyki a także z częścią plików RMVB , bardzo prosze o pomoc
  • Poziom 9  
    ok spoko ale tak jak byś mógł to tak jak zielonemu od początku do końca co z tym fantem robić
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Nie bądź leniem tylko najpierw przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM tamten wątek, a potem dopiero podejmuj dyskusję z OKZO. Po co OKZO ma po raz kolejny pisać te same zalecenia?
  • Poziom 9  
    ok panowie troche poszperałem zeby nie być leniem i coś samemu próbowałem zrobić więc

po pierwsze : przy włączaniu lapka uruchomiło mi się sprawdzanie dysku i coś tam : plik found001 uszkodzony w alokacji naprawiony poprzez kopiowanie trwało to przz ok 3,5 godziny i nic

po drugie : poszukałem ; progrm NDD? spoko sprawdził i nic

po trzecie : program HDDRegenerator uruchomiłem po wypaleniu płytki sprawdzał dwa dni ale musiałem przerwać bo mi się tak lapek nagrzał że myślałem że mi się stopi
    Jako przestroga przed użyciem w/w programu, czytaj temat przyklejony https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic939301.html (gsm_virus)

....a wracając do wcześniejszych odpowiedzi to jestem zielony i ni w pień nie kumam ....

prosił bym o odp co zrobić bo w sumie mógłbym sformatować ale szkoda mi troche danych poooooooozdro

Proszę poprawić post zgodnie z ogólnie przyjętymi normami języka polskiego. gsm_virus
  • Użytkownik usunął konto  
  • Użytkownik usunął konto