Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przecinarka Plazmowa: Cut 30-A ZOSIA

Krzykku 12 Jan 2009 00:03 5170 2
    Krzykku
    Level 10  
    Witajcie

Czy ktoś zna ten sprzęt? Wart jest czegokolwiek? zamierzam coś podobnego kupić ale nie jestem pewien czy łakomić się na taki z niskiej półki jak ta Zosia czy lepiej obstawić na coś za ok 2000zł. Chodzi o to że potrzebuję tego do cięcia blach góra 3 - 4mm a nie uśmiecha mi się wyskakiwać z 2000zł na sprzęt który można było by zastąpić tańszym jak ten w tytule.

Co o tym sądzicie? czy to ma jonizator? i jak się tym ogólnie pracuje - awaryjność, słabe punkty itd.
    Podobno to to samo od środka co Dedra i coś tam jeszcze (nie pamiętam nazw) różnią się rzekomo tylko kolorem obudowy i napisikami (nazwa) - czy to prawda?

Będę niezmiernie wdzięczny za wszelkie opinie i podpowiedzi - dziękuję.
    mac9366
    Level 13  
    To jest podobo straszny szajs (nie pracowałem tym), czytałem ze te tigi i plazmy są najczęsciej naprawiane. Jeśli nie jesteś elektronikiem (jak sie zepsuje to go nie naprawisz) to kup coś lepszego lepiej wydać więcej i nie żalowac zakupu.
    zbyszek_30
    Level 11  
    witaj
    miałem tą przecinarke zosia 30 ale po 2 miesiącach ją sprzedałem.
    Na temat zosi 30 wypowiadam się pozytywnie do przcy amatorskiej jest dobra i tnie do 5mm nawet dobrze , grubsze niebardzo to idzie jak myślisz ciąć ponad 5 mm to niema sensu tego kupić. Dysza tnąca dość szybko się zużywała , ale to może dlatego że dotykałe przy cięciu materiału który był cięty tzreba było kupić wózek do cięcia .Przcinarka plazmowa dobra rzecz teraz boszem niechce pracować
    pozdrowienia