Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przecinarka Plazmowa: Cut 30-A ZOSIA

12 Jan 2009 00:03 5044 2
  • Level 10  
    Witajcie

Czy ktoś zna ten sprzęt? Wart jest czegokolwiek? zamierzam coś podobnego kupić ale nie jestem pewien czy łakomić się na taki z niskiej półki jak ta Zosia czy lepiej obstawić na coś za ok 2000zł. Chodzi o to że potrzebuję tego do cięcia blach góra 3 - 4mm a nie uśmiecha mi się wyskakiwać z 2000zł na sprzęt który można było by zastąpić tańszym jak ten w tytule.

Co o tym sądzicie? czy to ma jonizator? i jak się tym ogólnie pracuje - awaryjność, słabe punkty itd.
    Podobno to to samo od środka co Dedra i coś tam jeszcze (nie pamiętam nazw) różnią się rzekomo tylko kolorem obudowy i napisikami (nazwa) - czy to prawda?

Będę niezmiernie wdzięczny za wszelkie opinie i podpowiedzi - dziękuję.
  • Level 13  
    To jest podobo straszny szajs (nie pracowałem tym), czytałem ze te tigi i plazmy są najczęsciej naprawiane. Jeśli nie jesteś elektronikiem (jak sie zepsuje to go nie naprawisz) to kup coś lepszego lepiej wydać więcej i nie żalowac zakupu.
  • Level 11  
    witaj
    miałem tą przecinarke zosia 30 ale po 2 miesiącach ją sprzedałem.
    Na temat zosi 30 wypowiadam się pozytywnie do przcy amatorskiej jest dobra i tnie do 5mm nawet dobrze , grubsze niebardzo to idzie jak myślisz ciąć ponad 5 mm to niema sensu tego kupić. Dysza tnąca dość szybko się zużywała , ale to może dlatego że dotykałe przy cięciu materiału który był cięty tzreba było kupić wózek do cięcia .Przcinarka plazmowa dobra rzecz teraz boszem niechce pracować
    pozdrowienia