Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sieć bezprzewodowa miedzy dwoma komputerami...

adam998 12 Jan 2009 10:09 1937 3
    adam998
    Level 25  
    Witam
    Potrzebuje skonfigurowac siec bezprzewodawa miedzy dwoma komputerami, w obu komputerach sa karty bezprzewodowe i oba komputery za pomoca tych kart lacza sie z internetem przez liveboxa.
    1 stacjonarny Vista ultimatum 64 bit
    2 laptop z XP SP3

dodam ze jestem laikiem w tej sprawie
    Pozdrawiam
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    adam998
    Level 25  
    Witam nie wierze ze nikt nie wie jak to zrobic :|
    pudryssek
    Level 21  
    Kreator konfiguracji sieci bezprzewodowej. Na jednym i drugim kompie.
    adam998
    Level 25  
    Witam
    trochę sie posunąłem dalej...tzn. tak klikając na jednym komputerze w ikonę na pulpicie siec w otwartym oknie pokazują sie nazwy tych dwóch komputerów które maja być w sieci, następnie wchodzę bez problemu w folder udostępniony na tym komputerze.
    Natomiast w druga stronę jest problem klikając w siec na pulpicie owszem pokazują się komputery w sieci ale nie mogę wejść ponieważ wyskakuje takie okno

Sieć bezprzewodowa miedzy dwoma komputerami...

dodam ze na tamtym komputerze nie ma zadnych hasel

Dodano po 13 [minuty]:

i jeszcze jedno jak kopiuje plik z jednego komputera do drugiego to pokazuje mi predkosc okolo 450KB/sek
    i jak wlaczylem monitor sieci to pokazalo ze podczas takiego przesylania pliku z komputera z ktorego plik jest kopiowany wykozystanie sieci wynosi 40% natomiast na komputerze do ktorego plik jest pobierany wykozystanie sieci tylko 9%....