Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Jak wyłączyć reklamy programów Kalendarz xp i Ygoow

mccamillo17 13 Sty 2009 01:13 9475 6
  • Jak wyłączyć reklamy programów Kalendarz xp i Ygoow

Poziom 11  

Tak jak w temacie czyli jak wyłączyć reklamy programów "Kalendarz XP" i "Ygoow"?

0 6
    Poziom 11  

Wow.... to wiem. No ale jak już nie chcemy oszukiwać nikogo to chociaż jak to zrobić z programem Ygoow?? denerwujące reklamy wyskakują podczas oglądania filmu, grania i jeszcze na dodatek są w trybie zawsze na wierzchu i minimalizują aplikacje pełnoekranowe np gry... w tym przypadku nie da się nic wykupić... :-/ nożna jakoś edytować program żeby usunąć to polecenie? pytanie dla programistów....

0
    Poziom 18  

Nie korzystałem z programu Ygoow. Więc nie wiem czy się da legalnie usunąc reklamy czy nie. Przeczytaj w licencji i się dowiesz. A co do kalendarza to jak wyżej. Zapłać to będziesz miał legalnie i bez reklam.

0
    Poziom 11  

żadnych problemów z czytaniem ani ze wzrokiem nie ma... czytałem to forum i nic nie jest tam wyjaśnione... po dwóch stronach doszli do wniosku że reklamy muszą być, a przecież dla programistów nie ma rzeczy nie możliwych.. na pewno dało by się jakoś edytować program lub jakiegoś cracka napisać, ale to trzeba się znać dobrze na tym :-/

Moderowany przez marek216:

Na temat cracków / patchy i innych udogodnień regulamin wypowiada się jasno. Skoro kolega nie ma zamiaru kupić programu tylko go ukraść dostaje kolega ostrzeżenie. Kolejny takie pytanie zakończy się miesięcznym urlopem. Proszę zapoznać się z regulaminem oraz zasadami działów.

-1
    Poziom 43  

Na tym Forum nie pomagamy w okradaniu innych a takim jest pozbawianie Autora programu, dochodów z reklam.
    Radzę przeczytać Regulamin zanim Moderator udzieli urlopu od pisania za kolejny tego typu post.

0