Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłaczyć oryginalne tylne gośniki w Audi A6 Avant?

arczi114 13 Sty 2009 08:44 1901 4
  • #1 13 Sty 2009 08:44
    arczi114
    Poziom 28  

Witam,jak w temacie, mam mianowicie problem z podłączeniem tylnych oryginalnych głośników do radia Pioneer, kiedys wyszperałem jakis post na ten temat,ale teraz za groma, nic, mój bład,bo wtedy podłączyłem prowizorycznie i po jakims czasie,rozłączyły sie kable,mam oryginalnie wyprowadzone kable,nic nie zmieniałem, sa dwie kostki podłaczeniowe do radia(zasilanie + głosniki)oraz jedna mała z zasilaniem tylnych głosników, jednak nie wiem ,w jaki sposób wyprowadzic okablowanie z tego złacza na radio,może ktos z kolegów fachowców podpowie?? :D

• #2 21 Mar 2009 13:10
    arczi114
    Poziom 28  

Czyżby nikt nie potrafił odpowiedziec na to chyba niezbyt skomplikowane pytanie?? nie siedze w tym temacie ,więc pytam ludzi ,którzy na codzien majaz tym doczynienia..

• #3 21 Mar 2009 14:33
    Ireneo
    Poziom 39  

jest taka mała kostka(standard dla blaupunkta) i tam jest wyjście sygn 2 kanały oraz sterowanie aktywnymi głośnikami.Brązowe z paskami to masy sygn.Trzeba to podlutować do wtyków cinch ale może się okazać że potzrebny jest separator masy gdyż głośniki tylne mogą "gwizdać".Można kupić w sklepach przejściówke z tej kostki na cinch.Są też pzrejściówki które biorą sygnał z tylnych głośników i robią go na sygnał cinch dostosowane własnie do podłączenia tylnych głośników w audi

• #4 23 Mar 2009 12:03
    arczi114
    Poziom 28  

Hmm,tnx za info, ale cos mi tu sie nie zgadza, jak wczesniej napisalem, kiedys juz podłaczalem wedlug zalecenia jednego z uzytkowników Elki.., bez podłączania do wyjscia chinch , i to paroma kablami , dlatego troche dziwi mnie ze tylko brazowy jeden przewód..

• #5 02 Kwi 2009 19:30
    Ireneo
    Poziom 39  

bez cinch czyli redukcja sygnału głośnikowego na tą kostkę o której pisałem.Ja tam lutuje cinch aby ewentualny kolejny użytkownik auta spojrzał i wiedział co do czego

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME