Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica Dynamic System PA4560A410 miga "gotowa"1 raz

13 Sty 2009 17:25 5506 8
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem z pralką Amica Dynamic System PA4560A410. Po włączeniu zapala się lampka "Gotowa" powciśnięciu guzika "start" zapala się lampka "ptracuje" i po chwili "koniec". Lampka gotowa miga 1 raz.Bardzo prosze o informacje co może być tego przyczyną
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Jeżeli to prawda to masz nie domknięte drzwiczki w pralce .Jeżeli to nie pomoże to uszkodzona blokada drzwi.
  • Poziom 2  
    BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZ.

Dodano po 2 [godziny] 5 [minuty]:

hej mam nastepny problem jak pralka pierze to miga lampka gotowa 4 razy co to morze oznaczac
  • Poziom 19  
    Cztery mrugnięcia diody to problem z odpływem wody może być zablokowana pompka jakimś przedmiotem(wykałaczka,spinacz biurowy,albo uszkodzona pompka).Odkręć dół pralki to jest 2 wkręty odłącz pompkę i ją podłącz bezpośrednio 2 kablami pod 230v jeżeli startuje i wypompowuje to pompka jest dobra problem tkwi w module uszkodzony prawdopodobni triac
    który steruje pompką
    1-sprawdź filtr
    2.-sprawdź pompkę w sposób jaki Ci napisałem.
  • Specjalista AGD
    Cztery mrugnięcia diody to sygnał przepełnienia z hydrostatu, zacznij od sprawdzenia hydrostatu - jeżeli niesprawny do wymiany,wyczyśc cały układ. Sprawdź czy po wyłączeniu pralki w trakcie pobierania woda jest zatrzymywana czy dalej pobiera jeżeli pobiera dalej do wymiany elektrozawory.
  • Poziom 2  
    jeszcze raz dziekuję za informację:)
  • Poziom 10  
    Witam. A co jeśli dioda migała 3 razy - wyczyściłem filter i teraz miga 12 razy? :)
  • Poziom 12  
    Prawdopodobnie po czyszczeniu filtra dostała się woda do dna pralki i zadziałał czujnik pływakowy.