Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw do stereo do 5000zl z MM

13 Sty 2009 20:47 1316 9
  • Poziom 17  
    Mam pytanie co kupic w MediaMarkt za 5000zl moze to byc stereo bo glownie bedzie lecial sygnal TV i muzyka a rzadziej dvd filmy...
    Myslalem nad kolumnami JBLa (2kolumny) i ampli z harman kardona AVR255

kolumny o ktorych myslalem to ES90
  • Poziom 21  
    Nie kupuj Jbli z serii ES to przereklamowany gniot, w którego cenie chyba nic nie zgra gorzej.
    Jeżeli koniecznie zakupu kolumn musisz dokonać w MM proponuję rozważyć Heco Metas i Magnat Quantum - w stereo zagrają znacznie lepiej niż Jble z serii ES.
    Do tego stereofoniczny amplituner Yamaha RX797.
    A jeśli jednak uparłbyś się na jakieś Jble (w MM teraz najwięcej tego syfu) "najmniejszym złem" będą starsze E90 z serii Northridge - mają teraz "prawie" cywilizowane ceny.
  • Poziom 17  
    a wiecie moze jakie sa ceny tych heco i magnata? bo widze tez sporo modeli tej seri
  • Moderator
    Ale posłuchaj tego Harmana także z JBL - nie sugeruj się osobistymi uprzedzeniami Kolegów. Ja mam H/K + JBL i gra bardzo dobrze. Ludzie mają różne gusty - sam dokonaj wyboru po odsłuchu. Jednak jeżeli chcesz pozostać przy dwóch kolumnach, zdecydowanie odradzam amplituner wielokanałowy. https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1043839.html
  • Poziom 17  
    no tak ale ja bym jednak wolal sprawdzony i dobry sprzet... moze mi sie podobac dzwiek ale mysle ze to z kazdej kolumny za 1300zl/szt zwyklemu czlowiekowi sie podoba... teraz kwestia czy nie ma lepszego sprzetu w tej cenie a co do odsluchu to ciezko jest posluchac jak co gra w sklepie gdzie przewija sie 200ludzi i jeszcze nie ma podlaczonych wszystkich kolumn
  • Moderator
    Nie z każdej - Radulowi nie podobał się z JBL, dla mnie brzmiały one najlepiej z wszystkich. Każde kolumny brzmią inaczej. Każdy MM ma salon odsłuchu - warunki wprawdzie dalekie od idealnych ale znacznie gorzej gdy rozczarowanie przyjdzie już po dokonanym zakupie. Jakiej muzyki słuchasz?
  • Poziom 15  
    Witam
    Jesli chodzi o Magnata to moge polecic Magnat Quantum 508 Tower. Mam takie i jestem bardzo zadowolony. Wczesniej byly podlaczone do Harmana Kardona AVR 435 i gralo to bardzo dobrze, chociaz w koncu kupilem wzmacniacz stereo o wiekszej mocy ktory dziala jako koncowka mocy dla przednich kanalow ( duzo lepszy efekt przy sluchaniu muzyki w stereo ). Co do cen to nie moge pomoc ale mysle ze mieszcza sie w twoich mozliwosciach. Co do JBL - szkoda pradu , powyzej 600 euro za pare zaczynaja byc czegos warte, ponizej, nie pytaj.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    jednak kupilem JBL i AVR255 ja tam jestem zadowolony :)
    one sa po 600E za pare :) sztuka kosztuje 1300zl wiec 2600 2szt
  • Poziom 21  
    Chciałoby się pogratulować koledze, ale ...
    2600 za coś takiego ?!:D

Współczuję momentu, w którym posłuchasz czegoś normalnego nawet w dwukrotnie niższej cenie - oj będzie żal ...:idea:
  • Moderator
    Są różne gusty. Moim zdaniem będziesz zadowolony. Tylko dokup pozostałe kolumny bo AVR255 lepiej spisuje się w kinie. Temat uważam za wyczerpany, zamykam.