Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gdzie można naprawić radio samochodowe w Katowicach

teyo3 14 Sty 2009 01:16 6226 8
  • #1 14 Sty 2009 01:16
    teyo3
    Poziom 11  

Witam prosze szanownych użytkowników o pomoc gdzie można naprawić radio samochodowe medion w Katowicach prosil bym o jakies adresy i tel .
    Dokładnie chodzi mi o to ze posiadam radio medion MD 80877 i niestety chyba cos jest zepsute w kabelkach radia tam z tylu z kostka poniewaz podlanczam je do samochodu (ford focus) i niestety nie dziala nic a podlanczam tylko mase i plus , dodatkowo tez pozyczylem od kolezanki takie samo radio i tez podlaczylem kabelki i dalej zero oznak zycia dlatego prosil bym o jakis adres kto sie tym zajmuje zeby zobaczyl co jest nie tak czy to wina tej kostki z kablami czy moze radia?
    Jeszcze raz prosze o pomoc pozdrawiam

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • #2 14 Sty 2009 02:03
    ozzman
    Poziom 26  

Podłącz radio bezpośrednio do akumulatora a się dowiesz czy to wina kostki. Jeśli masz to wrzuć schemat połączeń dołączony do radia. A tak ogólnie to Medion to złom jak dla mnie. Nikomu bym nie polecał tej firmy.

• #3 14 Sty 2009 08:15
    wit007
    Poziom 24  

Jesli podlaczales jeden plus to wszystko jest ok - nie powinno dzialac ;) Musisz podlaczyc dwa plusy - zolty i czerwony. No i mase :D

• #4 14 Sty 2009 16:20
    teyo3
    Poziom 11  

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1174306.html tutaj jest caly schemat jak podlaczyc a propo podlanczajac pod akumulator tez zero dzialania w jednym jak i w drugim radiu takze ponawiam temat prosze o dobry serwis w katowicach co zajmuje sie naprawa radia .
    mam jeszcze jedna prosbe czy ma ktos schemat kabli do radia ford focus roko 2002 .

• #5 14 Sty 2009 18:46
    wit007
    Poziom 24  

Czyli czerwony i rozowy (jesli dobrze odczytuje - bo malenki ten schemat) pod plus (ew. jeden z nich pod stacyjke), czarny do masy. I powinno dzialac.

• #6 18 Sty 2009 12:52
    rafcio363
    Poziom 30  

Możesz do mnie na gg zaklikać aby szczegóły ustalić :)

• #7 18 Sty 2009 13:38
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Panowie -> komunikatory się kłaniają!

• #9 18 Sie 2010 16:04
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Brak spacji w poście i wykopaliska.