Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zasady członkostwa w grupie Redaktorzy FAQ.

Mery84 14 Sty 2009 17:36 31447 0
 • #1 14 Sty 2009 17:36
  Mery84
  VIP Zasłużony dla elektroda

  Zasady członkostwa w grupie Redaktorzy FAQ.

  Jeśli masz ochotę pomóc w tworzeniu działu i chcesz dołączyć do grupy redaktorów zapoznaj się z zasadami:
  - Członkostwo jest przyznawane indywidualnie na podstawie poziomu wiedzy oraz całokształtu działalności na forum komputerowym.
  - Warunkiem koniecznym członkostwa jest umiejętność formułowania myśli na piśmie, w zgodzie z zasadami języka polskiego (drobne uchybienia w tym zakresie mogę pomóc poprawiać).
  - Wiedza w opracowywanym przez siebie temacie. Jeśli masz o nim cząstkowe pojęcie, to nie bierz się za taki. - Mamy służyć rzetelną informacją, a nie wprowadzać w błąd lub tylko prześlizgiwać się nad jakimś zagadnieniem.

  Osoby, które będą chciały dołączyć do grona Redaktorów, dla samego tylko członkostwa, nie wnosząc nic od siebie, będą z grupy usuwane. Nie oznacza to, że wymagam przy tym ciągłej twórczości i narzucam normy, ale osoba, która zgłosi i uzyska akces, a następnie nie będzie aktywnym uczestnikiem zostanie ze składu grupy relegowana.
  Czytać można nie będąc członkiem grupy.

  Jeśli chcesz dołączyć do grupy i pomóc tworzyć naszą "czytelnię" napisz PW do [Xylometazolin] i podaj informacje w jakich dziedzinach jesteś biegły i co chciałbyś wnieść od siebie (dołączenie "próbek" opracowań nie będzie niczym zdrożnym).
  Zapraszam do współpracy.


  Fajne!
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME