Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Komp - monitor od laptopa

Facetos 02 Apr 2004 16:22 1643 6
    Facetos
    Level 11  
    Czy da siepdopiąć matrycę laptopową pod wyjście z karty graficznej zwykłego peceta?? Laptop to IBM TP 600x
    neox_wrc
    Level 12  
    nie zabardzo rozumiem w czym masz problem ??? jak laptop ma wyjście SVGA to podpinasz monitor i finał zagadki chyba że masz jakieś inne wyjście ? a jak tak to jakie albo chcesz podpiąć monitor który ma inne wejście albo TV jak tak to napisz konkretnie co z czym chcesz spiąć !
    Sylwester1
    Level 13  
    Witam :) z tego co zrozumiałem chcesz podpiąć matrycę laptopową pod wyjście z karty graficznej zwykłego peceta- otóż w prosty i tani sposób się nie da- ten temat był już gdzieś opisywany na elektrodzie.
    Facetos
    Level 11  
    no to szkoda ze sie nie da, bo akurat siadl mi monitor, a nie wiem co robic
    kubanczyk
    Level 14  
    tez jestem zainteresowany tym tematem jak podłączyc tania matryce od laptopa np 12 cali pod karte graficzną zwykłego komputera. mozne by w tem sposób zbudować tani monitor LCD. jeżeli ktos wie jak to zrobićto prosze nmiech napisze na tym forum napewno sie przyda wielu osobom lub niech wstawi linka
    pozdrawiam i dzieki za wszystkie odpowiedzi.
    satgal
    Level 40  
    Witam jest sporo takich firm oferujących elektronikę do monitorów LCD
    bo to przyciąga uwagę ciekawskich, te firmy chciały by pośredniczyć w dostawie elektroniki dla producentów końcowych monitorów LCD,problem
    jest z niedostateczną produkcją wyświetlaczy.Pytałem już jednej firmy co ma w ofercie różne warianty elektronik pasujące do odpowiednich typów
    matryc, odpowiedż była że oferują ale trzeba zamówić ilości hurtowe pojedyńczych elektronik nikt nie chce sprzedawać,Tu w tej ofercie jest elektronika oparta na TDA8752 Philipsa,jak chciałem kupić taki IC od Philipsa Polska to cena dla serwisu wynosiła by ok 400zł + czas na sprowadzenie, inne hurtownie oferowały ten IC za 150zł Kraków,lub Włoska firma oferowała za 35Euro za szt. przy zakupie 5szt.Tak że jedynym wyjściem jest zakup monitora z uszkodzonym wyświetlaczem a sprawną elektroniką, tylko że te elektroniki nie będą pasowały do wyświetlaczy z notebooków.