Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 6 Nawigacja KWI

15 Sty 2009 09:18 15992 6
  • Poziom 12  
    Witam,

Jestem posiadaczem Mazdy 6 z 2006 roku. Auto ma fabrysznie wbudowana nawigację ( ekran opwierany w desce rozdzielczej i czytnik DENSO w schowku pasazera). Auto przywiezione z Holandii i niestety mapy w Navi kończą sie na Niemczech.

Od jakiegoś czasu siedzę nad różnymi płytami i ugało mi się nagrać DVD z mapami zawierającymi Niemcy i cały zachód, GB i IRL, Słowację i Czechy. Niestety w miejscu polski nadal czarna plama. Sa to mapy DENSO z 2007 roku.

Format danych jaki moja nawigacja odsługuje to KWI.

Próbowałem najnowsze mapy Toyoty TNS 300-310 na 2007-2008 rok ale niestety zamiast map jest tylko rozmazany ekran.

Moze ktoś z was wie jakie mapy podejdą do tego systemy?

Nie jest to nawigacja jak w Mazdach z przed LF, czyli nie jest to system SDLA!

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Może ktoś wie które pliki można podmienić lub dograć aby na mapie pojawila sie polska.

Czytałem gdzieś ze ktos kupił plyte do CX-7 i ma polske. Jezliemi tak to bardzo prosze o wrzucenie screena z obrazu takiej plytki.
  • Poziom 11  
    siemka, jak chcesz plytke z mapa PL to sie odezwij podrzuce linka. mapka jest niby 2008/2009 ale wydaje sie ze pokrycie ma z 2006/7 roku. ale i tak lepsze to niz nieuzywanie w ogole monitorka :)
  • Poziom 10  
    Daj linka tutaj proszę..!!! Ja już szukam wieki mapy dla Mazdy 6 i nic ;(((

Pozdro
  • Poziom 9  
    Witam,
    także poproszę o linka do tej mapy.
  • Poziom 12  
    Witam
    Jesli można to tez proszę o linka
    z góry dzieki
  • Poziom 11  
    niestety linki wygasly ze stronki z ktorej sciagalem... wpiszcie w google mazda cx7/cx9 eastern europe map... moze cos pomoze.
    pozdro