Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Firmware do MP4? Jaki? Gdzie znaleźć? Jak wgrać?

bencu89 15 Jan 2009 10:51 2564 6
    bencu89
    Level 10  
    Mam problem z MP4 (poj. 8 Gb) po pożyczeniu go koleżance okazało się że nie mam na nim żadnych plików. Łącznie ze sterownikami. Płyty firmware też nie. Mógłby ktoś dopasować do niego i powiedzieć który firmware do niego pasuje i jak go wgrać?? Zamieszczam foty w załączniku aby pomóc w identyfikacji:

Jeśli trzeba napisać coś jeszcze, jakieś napisy z podzespołów (nawet nie wiem które to co) to napiszcie z czego dyktowac to postaram się napisać.

Temu kto pomoże stawiam piwo :PP

Link
    Link
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    gonzu96
    Level 13  
    a mógłbys dobry człowieku podać nazwy jedn. centr. i pamięci a przynajmniej wyraźne i pokazujace cokolwiek zdjęcia zrobić??
    bencu89
    Level 10  
    to u dołu po lewej:
    HY27UV08BG5A
    TPCB 838F
    M8XJ6228

U góry:
    IS42S16100C1-7TL
    RNG890.0 OF 0811

O to chodziło? Jestem kompletnym laikiem wiec proszę o wyrozumiłość. Jeśli coś jeszcze potrzeba piszcie
    gonzu96
    Level 13  
    podaj jeszcze producenta i model
    bencu89
    Level 10  
    Z tego co ja widzę to jakiś bez marki. Na pudełku nic nie ma, instrukcja tez nic o tym nie mówi po użyciu CheckUDisc wyskakuje mi:

Name: ROCK MP3 (USB2.0)

Logic Driver: F:\

VID&PID: Vid_071b&Pid_3203
    Speed: high speed

VendorID: ROCKCHIP
    ProductID: USB MP3
    Product Revision: 1.00

Vendor Description: ROCKCHIP
    Product Description: ROCK MP3
    Serial Number: USBV1.00

Na nalepce ktora była na 2 podzespołach było napisane QQ4GM
    bencu89
    Level 10  
    I jak?? Pomoże ktoś??
    bencu89
    Level 10  
    Przepraszam że post po postem ale dostałem nową informację. Mój MP4 to clon VX858LE. Może ktoś wkleić mi linka do firmware?? bo nie wiem której wersji mam użyć. I którego programu użyć aby wgrać firmware- Refresh Firmware 3.1.2.0 nie widzi sprzętu choć Windows tak