Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak podłączyć muzyke z komórki do głośników w Fiacie UNO

John5MM 15 Sty 2009 14:45 1940 6
  • #1 15 Sty 2009 14:45
    John5MM
    Poziom 19  

witam, mam fiata uno i zepsute radio na kasety ponieważ nie mam kasy na nowe to chce zapytać was czy można podłączyć komórkę Samsung U-700 do głośników w Fiacie UNO oczywiście wydaje mi się że należy zrobić jakiś układ czy wiecie coś na ten temat ?

0 6
  • #2 15 Sty 2009 14:49
    jever 23
    Moderator - GSM

Tak.Ten układ się nazywa wzmacniacz.Napisz coś wiecej o tym radiu które posiadasz może z niego da się coś wymyślec.

0
  • #3 15 Sty 2009 15:03
    John5MM
    Poziom 19  

Radio to stare sony jest zepsuty tak ze niema w nim w ogóle zasilania i to wszytko niema sensu go przerabiać bo niema nawet wejścia AUX a mówisz o jakimś konkretnym wzmacniaczu ? Który z tych by się nadał ?
    http://www.cyfronika.com.pl/ -> Kity ->Zestawy AVT wg zastosowań -> Audio wzmacniacze i przedwzmacniacze

0
  • #5 18 Sty 2009 22:45
    Czaku89
    Poziom 24  

Ciekawe czym odbierze fale wysyłane przez transmiter??
    "Radio to stare sony jest zepsuty tak ze niema w nim w ogóle zasilania"

0
  • #6 18 Sty 2009 23:17
    Runcajs
    Poziom 25  

wez obojetnie jaki wzmacniacz.. kabel sygnalowy.. i podlacz pod wzmacniacz i zrob mostek na wzmacniaczu z plusa na remote i oczywiscie wzmacniacz pod glosniki.. ja tak mialem.. podlaczylem motorole E398 poprzez kabel micro jack-mini jack ; mini jack-chinch pod wzmacniacz a tego pod suba.. tylko ja to robilem jako zabawe ale i na dluzsza mete mozesz tak zrobic tylko zamias suba zwykle glosniki

0
  • #7 19 Sty 2009 10:45
    Czaku89
    Poziom 24  

Jakikolwiek wzmaq, nawet jakiegoś VK. I tak z telefonu wysokiej jakości nie uzyskasz... Musi działać.

0