Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Clarion DRX 4675R jak przełączyć na AUX

kurek 15 Jan 2009 18:36 1269 0
    kurek
    Level 12  
    Witam.
    Dostałem takie spalone radio od szwagra(końcówka mocy i laser). Naprawiłem i w sumie chodzi dobrze ALE (zawsze jakieś musi być) Radio ma wejścia AUX dla audio LEWY-PRAWY przód i LEWY-PRAWY tył. Problem jest taki że nie ma w radiu żadnej opcji do przełączenia na AUX. Jak podłączy się tam sygnał to w sumie słychac go na równi z CD czy radiem, ale grają równolegle i nie wiem jak to przełączać na jedno lub drugie.
    Problem numer 2: Nie wiem jak(jeżeli to zrobiłem to przypadkowo), ale radio jest w ciągłym trybie poszukiwania wiadomości. Żadna z magicznych kombinacji klawiszy nie jest w stanie wyłączyć tej opcji, i zawsze w trakcie odtwarzania płyty radio włącza się na aktualne wiadomości. Jak to wyłączyć??
    Pozdrawiam
    Moderated By Tomek Włodarczyk:

W podforum Szukam tylko pytamy o schematy i instrukcje. Jeśli oprócz porady szukasz instrukcji obsługi załóż nowy, osobny temat tylko z pytaniem o taką instrukcję właśnie w Szukam. Przeniosłem z Szukam i zmieniłem tytuł z: "CLARION DRX 4675R-Szukam instrukcji,lub pomocy jak to zrobić"