Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Clarion DRX 4675R jak przełączyć na AUX

kurek 15 Sty 2009 18:36 1041 0
  • #1 15 Sty 2009 18:36
    kurek
    Poziom 12  

Witam.
    Dostałem takie spalone radio od szwagra(końcówka mocy i laser). Naprawiłem i w sumie chodzi dobrze ALE (zawsze jakieś musi być) Radio ma wejścia AUX dla audio LEWY-PRAWY przód i LEWY-PRAWY tył. Problem jest taki że nie ma w radiu żadnej opcji do przełączenia na AUX. Jak podłączy się tam sygnał to w sumie słychac go na równi z CD czy radiem, ale grają równolegle i nie wiem jak to przełączać na jedno lub drugie.
    Problem numer 2: Nie wiem jak(jeżeli to zrobiłem to przypadkowo), ale radio jest w ciągłym trybie poszukiwania wiadomości. Żadna z magicznych kombinacji klawiszy nie jest w stanie wyłączyć tej opcji, i zawsze w trakcie odtwarzania płyty radio włącza się na aktualne wiadomości. Jak to wyłączyć??
    Pozdrawiam

Moderowany przez Tomek Włodarczyk:

W podforum Szukam tylko pytamy o schematy i instrukcje. Jeśli oprócz porady szukasz instrukcji obsługi załóż nowy, osobny temat tylko z pytaniem o taką instrukcję właśnie w Szukam. Przeniosłem z Szukam i zmieniłem tytuł z: "CLARION DRX 4675R-Szukam instrukcji,lub pomocy jak to zrobić"

0 0