Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam pliku 93c46 do Clarion PU-2325A

Benek.f1 15 Sty 2009 19:24 3156 10
  • #1 15 Sty 2009 19:24
    Benek.f1
    Poziom 15  

Witam. Posiadam w/w radyjka i mam problem. Miałem uszkodzony programator i błędnie mi odczytał pamięć 93c46. Myślałem że jest OK więc skasowałem wsad z pamięci, po czym spostrzegłem że jednak jest coś nie tak i znalazłem błąd w programatorze :( ale wsadu raczej nie odzyskam. I teraz pytanie do szacownych kolegów, czy ktoś posiada sprawdzony wsad do tej pamięci? :)

0 10
  • #2 15 Sty 2009 20:14
    bodzio012
    Poziom 32  

Napisz więcej coś o radyjku, czy to jakieś fabryczne radio z jakiegoś auta?
    Mam kilka wsadów do clariona ale akurat nie mam tego modelu, aczkolwiek mam na pamięci c46, jeśli interesuje Cię to mogę podrzucić

0
  • #3 15 Sty 2009 20:22
    Benek.f1
    Poziom 15  

Radyjko fabrycznie było zamontowane w peugeot-cie. A jeżeli koledze by nie sprawiło trudności wrzucenie wsadu tutaj to bardzo bym był wdzięczny, może akurat by się udało ożywić radyjko, bo jak na razie to świeci tylko podświetlenie

0
  • #5 15 Sty 2009 23:16
    Benek.f1
    Poziom 15  

Przykro mi ale radyjko nie działa z tym wsadem :(

0
  • #8 19 Sty 2009 21:04
    Benek.f1
    Poziom 15  

Przykro mi bardzo ale żaden wsad podany przez kolegów nie działa z moim radyjkiem. Sprawdzałem nawet czy zmieni się jakakolwiek wartość po zaprogramowaniu i włączeniu radia, ale wszystko pozostaje bez zmian. Dodam ze programuje Ponyprogiem. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł by ożywić to radyjko? I dziękuję wszystkim za chęci pomocy. :)

0
  • #9 21 Sty 2009 19:34
    Jurek220
    Poziom 27  

A prubowałeś podmieniać inną kość?Może ta jest uszkodzona.A druga sprawa to ten Pony to jest darmówka i często sprawia psikusy.Nigdy jej nie ufałem.Jeśli pruba z podmianą kości Ci nieodpali to musisz zakupić jakiś taki programator chociażby Xprog-a i wtedy możesz zacząć zabawe.
    Pozdr.

0
  • #10 21 Sty 2009 19:45
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Jeśli to jest w ogóle kwestia zawartości pamięci to poleciłbym zapoznać się z takimi hasłami dotyczącymi tego typu pamięci uWire - organizacja , SWAP ;)

0
  Szukaj w 5mln produktów