Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens Siwamat XL1142 - zanikł sygnał informujący o końcu prania

15 Sty 2009 19:41 3241 5
  • Poziom 2  
    Witam, mam taki mały problem, w pralce Siemens Siwamat XL1142 zanikł sygnał informujący o końcu prania, wirowania itd., kiedyś było słychać charakterystyczne pikanie sygnału po każdym zakończeniu danego cyklu pracy. Jednak od pewnego czasu już go nie ma, pralka normalnie pracuje itd. tylko nie słychać sygnału. Oczywiście jest to dość upierdliwe bo nie wiadomo kiedy skończyło się pranie. Czy może ktoś wie co jest grane, że nie ma tego sygnału?
    Pozdrawiam
  • Pomocny post

Specjalista AGD
    Witam.
    Na stronie 35 (wersji elektronicznej) instrukcji obsługi masz podane jak włączyć i wyłączyć sygnał dźwiękowy, być może ktoś z użytkowników przez przypadek go wyłączył.
  • Poziom 2  
    Rewelka :D
    Paw_el - dzięki serdeczne :please:
    Co prawda nie była to strona 35 (u mnie tam była instrukcja dotycząca czyszczenia szuflady na proszek), ale odpowiednie info znajdowało się na stronie 44. Że też wcześniej mi na myśl nie przyszło, żeby zajrzeć do intrukcji obsługi. W każdym razie - sygnał dźwiękowy już działa :D
    Dzięki jeszcze raz, a temat do zamknięcia.
  • Poziom 2  
    Kolego proszę cię napisz jak to zrobić bo niestety ja nie posiadam książki
  • Poziom 12  
    Witam.
    Dołączam do prośby kol. Swidnica. Też chętnie dowiem się, jak włączyć/wyłączyć "pikanie" na koniec prania. Instrukcje do tego modelu i jemu pokrewnych, już niestety poznikały ze wszelkich zakamarków internetu. W końcu pralka ma "aż" 9 lat...

• Specjalista AGD
    Witam.
    Spełniam Twoją prośbę
    Siemens Siwamat XL1142 - zanikł sygnał informujący o końcu prania