Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG FLATRON Lewy głośnik wydaje dziwny dźwięk

15 Sty 2009 22:14 1143 1
  • Poziom 9  
    Hejka, mam problem z telewizorem LG Flatronem 21'' ale nie wiem o nim nic więcej [sorry]. Stoi już dobre 3 może 4 lata. Od początku stycznia br. dosłyszałem się jakiegoś dziwnego odgłosu z lewego głośnika, coś w stylu buczenia małego transformatora. Nie wiecie co to może konkretnie, mniej lub bardziej, być?????? I nie wiem czy mam się czym martwić???? Trzeba iść z tym do jakiegoś specjalisty???
    Dziex :)

Telewizor wygląda mniej więcej tak [raczej to ten]:
    http://www.megamedia.pl/_p/31/n/telewizory-kineskopowe-lg-electronics-21fb5rlx-p31183.jpg

Proszę poprawić tytuł i post zgodnie z wymogami p.10.9, p.11 i p.11.2 regulaminu. [Mirek Z.]
  • Poziom 43  
    Tak, trzeba raczej iść do specjalisty.
    Niekoniecznie musisz się martwić. Może przestanie /wątpliwe/, a może całkiem się popsuje i będzie wtedy łatwiej znaleźć usterkę.

Masz TV i nie możesz nawet modelu sprawdzić na tylnej ściance a szukasz informacji.
    Ponadto forum służy pomocą przede wszystkim w samodzielnych naprawach. Ja myślę, na podstawie tego, co tu napisałeś, że lepiej by było dla TV żebyś go nawet nie otwierał. Decyzja jednak należy do Ciebie.