Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

chłodziarko zamrażarka CDB-2615 nie włącza się

15 Sty 2009 22:16 2577 4
  • Poziom 13  
    Witam chłodziarko zamrażarka CDB-2615 nie włącza się pali się światło ale nic się nie dzieje agregat się nie włącza.Po podłączeniu na krótko w regulatorze mrożenia agregat zadziałał normalnie podłączyłem na chwilkę czarny z brązowym przewodem proszę o poradę co zrobić w załączniku zdjęcie regulatora nie znam się na tym więc pewnie nie nazywam fachowo części ;)

chłodziarko zamrażarka CDB-2615 nie włącza się

Moderowany przez skryn:

Załącznik usunąłem, załadowałem zdjęcie w postaci obrazka. Proszę następnym razem korzystać z TEj instrukcji.

• Poziom 11  
    odłączyć termostat pójść do sklepu , kupić i podłączyć zgodnie z wzorcem rozłączonego oczywiście wszystko robimy z wyłączoną wtyczką z sieci . Powodzenia
  • Moderator AGD
    Witam.
    Rurka wyjdzie bez problemu tylko lodówka ma być rozmrożona a nową włóż w to samo miejsce.
  • Poziom 13  
    ok już wyciągnąłem ja faktycznie wyszła bez problemu zobaczymy jak zamontuje czy będzie działać na razie dziękuje za pomoc mam nadzieje że będzie ok a swoją drogą to zauważyłem że ostatnio ciągle chodziła to znaczy często się włączała a uszczelki ciężko się zmienia ? może to wina uszczelek w drzwiach