Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch SMI68M05EU a było tak pięknie

16 Sty 2009 12:04 2654 4
  • Poziom 2  
    Witam.
    W listopadzie kupiłam zmywarkę Bosch SMI68M05EU. Pomyślałam - droga ale dobra. Wszystko było pięknie. Nastawiałam program 45 stopni na szklanki, kieliszki a ja wstawiałam wszystko, łącznie z garami i było pięknie.
    Teraz ustawiam progr.45-65 stop i wyciągam nie umyte garnki, sztućce.
    Co sie dzieje? Nabłyszczacz, sól, proszek lub tabl. zawsze są. Filtr wyczyszczony. Twardośc wody średnia.
    Wczoraj nastawiłam zmywanie, dziś patrze a tu tabl.nie zabrana czyli zmywanie tylko wodą (i to już nie pierwszy raz).
    Prosze o pomoc. Co źle robię? Czy się psuje?
    Dziękuję.
  • Poziom 34  
    Sprawdź w instrukcji czy jest coś o czyszczeniu układu pobierania proszku i tabletek jeśli tak to wyczyść zgodnie z instrukcją. Sprawdź czy pozostałe czynności robisz zgodnie z instrukcją papierową (ta która była razem z zmywarką), używasz środków polecanych przez producenta, zmywarka jest zainstalowana zgodnie z instrukcją, masz wszystkie pieczątki wymagane na gwarancji i zadzwoń do najbliższego serwisu. Zmywarka jest na gwarancji, nie działa niech przyjadą nic nie wykombinujesz .
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Post był raportowany Reg.pkt 8.3.
    Przeniosłem z: Ogólnie
  • Poziom 2  
    Dziekuję za odp.

w mojej zmywarce jest tak,że tabletke wkładam do dozownika który jest na pierwszej półce ,taki mały pojemniczek odkryty
    a proszek wsypuję do do pojemnika, ale nie wybiera całego.