Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

8500gt+ Nvidia 181.20= wielki problem

Vartez 16 Jan 2009 12:22 833 4
    Vartez
    Level 10  
    Witam,w innym temacie pytałem się o różnice miedzy Geforce 7600gt a 8500gt, posiadam obie i posprawdzałem na różnych grach. Zakupiłem mirrors Edge i płynność jest o wiele większa na 8500gt(odwrotnie jest w assassin creed,spider-man web of shadows itp).Poczytałem i okazało się że 8500gt "niby"obsługuje physx a mirrors edge na tych sterach podobno ma jakieś bajery(płachty,realnie zachowujacy się materiał itp)pobrałem najnowsze sterowniki Nvidia 181.20,sterowniki physx,i patch od gry 1.01.Zabawa zakończyła się na instalacji nowych sterowników, po ekranie ładowania się Windows przez około 30 sekund czarny ekran i komp sam sie resetuje, musiałem powrócic do poprzedniego stanu aby tu napisać.Zależy mi na tym aby mieć zainstalowanego Physx... w czym może tkwić problem ?:cry:
    User removed account
    User removed account  
    Vartez
    Level 10  
    tak zawsze to robie i czyszcze rejestr dodatkowo ,beta tych sterowników działa mi porawnie, ale czemu te ze znaczkiem whql nie ? czarny ekran ukazuje sie po zaladowaniu windowsa kiedy ma pojawic sie ekran powitalny, 30 sekund mysli i reset...
    mmm777
    Level 30  
    Mam wrażenie, że na 8500 to CUD(A)ów nie będzie...
    Testowałem ten encoder, co można było z NVIDIi ściągnąć (na 8500gt) - kodowanie szło nadzwyczaj nędznie, a przy tym ekran się zacinał.

Mam wrażenie, że oni obsługę tego dodali do słabszych kart tylko dla picu.
    Vartez
    Level 10  
    Dobra wróciłem do 178.24 i tam physx w mirror edge działa po zainstalowaniu nowych sterów i patcha, na becie sie gra krzaczyła a nawet na tych starszych szybciej chodzi.A co do CUDA to karta obsługuje ale "ich" nie ma bo karta słaba, wiem bo wgrywałem stery z CUDA i żadnego sprzeciwienia instalator nie miał...