Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVB-T w Samsungu DVD-SR150M - jaki system?

17 Sty 2009 01:15 4613 4
  • Poziom 19  
    Pytanie jak w temacie - nigdzie nie mogę znaleźć informacji jaka w nim jest dekompresja sygnału DVB-T > MPEG2, czy MPEG4? Interesuje mnie również, czy ktoś z powodzeniem używa tego modelu w Warszawie do oglądania programów w DVB-T w jakości HD? Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    saico napisał:
    Pytanie jak w temacie - nigdzie nie mogę znaleźć informacji jaka w nim jest dekompresja sygnału DVB-T > MPEG2, czy MPEG4? Interesuje mnie również, czy ktoś z powodzeniem używa tego modelu w Warszawie do oglądania programów w DVB-T w jakości HD? Pozdrawiam

Witam.
    Myślę, że jakby miał MPEG4 to na pewno by miał wyjście HDMI(!) a nie ma:
    http://diplodocs.pl/instrukcja-obslugi-uzytkowania/SAMSUNG/DVD-SR150M-_E
    Pozdrawiam
  • Specjalista AGD
    Pisze w instrukcji że ma system mpeg2 tylko i dziwne by było jak by miał bo i większość sprzętu sprzedawanego teraz w sklepach nie ma mpeg4.
  • Poziom 11  
    Na stronie samsunga UK w specyfikacji dla nagrywarki DVD-SR150M tuner DVB-T jest tylko w mpeg2.
  • Poziom 2  
    Przede wszystkim witam i pozdrawiam wszystkich.
    Jestem nowy.

-Do tematów:-)
    "jaki system".......
    No właśnie. Na angielskiej stronie Samsunga jest opis i instrukcja do SR150M, ale niestety nie ma tam firmware-u. Tak oto prośba o link do takowego softu.
    Gdyby jednak... - to najbardziej kompatybilny byłby ten od R155, o symbolu 200707xx.54.R155P). Początek jest na pewno oznaczeniem 2007,lipiec, dzień. zaś ważne są cyfry w środku.Musi być minimum "54.R155P" . (na polskiej stronie jest jedynie z cyframi 52.R155P i on jest do tyłka.)

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Piotrek