Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer 6900ib sam zmienia glosnosc

pawelmal1 17 Sty 2009 14:06 1262 6
  • #1 17 Sty 2009 14:06
    pawelmal1
    Poziom 9  

Witajcie.
    jestem tu nowy i mam nadzieje ze pisze w dobrym miejscu.
    Moj problem i zapytanie polega na samoistnej regulacji glosnosci radia pioneer 6900ib w momencie przyspieszania, zwalniania, przy stalej predkosci w momencie wjechania w dolek lub na jakies duze nierownosci oraz w trakcie jazdy po miescie ze stala predkoscia ale otwierajac okno (na korbke).

Radio jezdzilo w BMW e36 i bylo to a potem mialem buma i radio oraz antene przelozylem z BMW do Skody Felicji ojczulka i jest dokladnie to samo. Jak to sie dzieje ze radio tak samo z siebie zmienia ta glosnosc?

prosze o jakas podpowiedz.

czassami robi sie to denerwujace wiec dlatego pytam

0 6
  • #2 17 Sty 2009 14:24
    williams
    Poziom 30  

Szukaj funkcji ASL i na off.

0
  • #3 17 Sty 2009 14:44
    pawelmal1
    Poziom 9  

dziekuje za pomoc.

a moglbys mi wytlumaczyc skad to sie bierze? czy radio posiada jakies czujniki czy cos innego jest za to odpowiedzialne? Co to jest ten ASL?

jeszcze raz dzieki

0
  • Pomocny post
    #4 17 Sty 2009 14:56
    williams
    Poziom 30  

Automatic Sound Level. Czujnik (mikrofon) znajduje się wewnątrz urządzenia, monitoruje szum w kabinie i dostosowuje (zależy które pasmo wybierzesz Low-Mid-Hi) poziom głośności. Dla mnie zbędna rzecz, można zgłupieć od tego i mieć czarne myśli, że coś sprzęt wariuje :D

0
  • #5 17 Sty 2009 15:11
    pawelmal1
    Poziom 9  

no i dziekuje ponownie. Nie balem sie ze cos szwankuje tylko bylem ciekaw jak to sie dzieje bo mi to przeszkadza ale tacie akurat podoba sie taki "bajerek" :)

a i jeszcze jedno male pytanko

nie wiem jak to sie stalo i wyszlo ale u taty wyszlo tak ze jak mam radio wylaczone a zapalam swiatla postojowe to wlacza sie podswietlenie radia :) to chyba niczemu nie przeszkadza co?

0
  • #6 17 Sty 2009 15:17
    williams
    Poziom 30  

Podpiety jest najwyraźniej kabelek biało- pomarańczowy pod włącznik swiateł. Jak Ci nie przeszkadza to zostaw.

0
  • #7 17 Sty 2009 15:28
    pawelmal1
    Poziom 9  

dziekuje Ci bardzo za pomoc i wyjasnienie wszystkiego.

jedyne co moglem teraz zrobic to wcisnac podziekuj

pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów